Trwa ładowanie...

Taniec z Gwiazdami. Kto odpadł w 4. odcinku?

Emocje związane z 4. odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" już powoli opadają. Niestety, jak co tydzień ktoś musi jechać do domu. Kto odpadł z 4. odcinka "Tańca z Gwiazdami"?

Taniec z Gwiazdami. Kto odpadł w 4. odcinku?Źródło: AKPA, fot: AKPA
d2zw1nn
d2zw1nn

Tym razem twórcy programu zaserwowali widzom gorący klimat. Uczestniczy tańczyli w rytmie największych włoskich hitów. Niestety, milą atmosferę zawsze przerywa eliminacja, gdyż co tydzień jedna para żegna się z programem. Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" do tej pory? W drugim odcinku odpadły dwie pary: Anna Jagodzińska i Wojciech Jeschke oraz Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Jeziorowski, zaś w trzecim odcinku do domu pojechał Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa.

W 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" odpadli Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar. Zatańczyli zmysłowe tango. Jury oceniło ich występ na 22 punkty. Andrzej Grabowski powiedział Sebastianowi Stankiewiczowi, że w 4. odcinku "Tańca z Gwiazdami" "tańczył bardzo dobrze, ale myślał, że zatańczy jeszcze lepiej". Co prawda najniżej w tabeli plasowali się Justyna Żyła oraz Tomasz Barański, jednak żonę skoczka raz jeszcze uratowały sympatia i głosy widzów.

Sebastian skomentował swoje odejście w pozytywny sposób. Stankiewicz chce kontynuować przygodę z tańcem, a czas w programie będzie wspominał wspaniale. Mężczyzna stwierdził, że był to dla niego "najlepszy czas w ostatnich latach życia".

d2zw1nn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zw1nn