Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie" z wcześniejszą porą emisji niż "Dzień Dobry TVN". "Nikt nie wyprzedzi TVP"

Od nowego sezonu programy śniadaniowe w TVP2 i TVN będziemy mogli zacząć oglądać wcześniej. Telewizja Polska błyskawicznie odpowiedziała na ruch konkurencji i wydłużyła swój poranny show o 40 minut.

"Pytanie na śniadanie" z wcześniejszą porą emisji niż "Dzień Dobry TVN". "Nikt nie wyprzedzi TVP"Źródło: Instagram.com
d32uc9t
d32uc9t

31 sierpnia na antenę powróci codzienne wydanie "Dzień Dobry TVN". Program rozpocznie się o 30 minut wcześniej niż zwykle, czyli o godz. 7.30. Będzie to nowa, stała pora emisji show.

W odpowiedzi na działania TVN, "Pytanie na śniadanie" ruszy jeszcze wcześniej, bo o godz. 7.15. "Nikt nie wyprzedzi Telewizji Polskiej. Jeżeli TVN zrobi "Dzień Dobry TVN" o 6.00, to my zrobimy "Pytanie na śniadanie" o 5.45. Dlatego nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP" - skomentował Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

W poprzednim sezonie "Pytanie na śniadanie" startowało o godz. 7.55, a "Dzień Dobry TVN" o 8.00. Decyzja Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, o przyspieszenie emisji była spowodowana chęcią uzyskania lepszej oglądalności.

Oba programy śniadaniowe skończą nadawanie o tej samej porze co dawniej. Oprócz zmian godzinowych oraz aranżacji studiów pojawią się także nowi prowadzący. Magdę Mołek i Marcina Mellera w "Dzień Dobry TVN" zastąpią Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Zwolnionego z "Pytania na śniadanie" Michała Olszańskiego zastąpi Aleksander Sikora.

d32uc9t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32uc9t