Trwa ładowanie...

"Dzień Dobry TVN". Duże zmiany w programie

Edward Miszczak poinformował o istotnych zmianach w "Dzień Dobry TVN". Widzowie będą zaskoczeni i niektórym może się to nie spodobać.
Share
Kinga Rusin i Piotr Kraśko są jedną z par, które prowadzą "Dzień Dobry TVN"
Kinga Rusin i Piotr Kraśko są jedną z par, które prowadzą "Dzień Dobry TVN"Źródło: ONS.pl
d2kphlf

"Dzień Dobry TVN" to jeden z najbardziej ulubionych formatów Polaków. Codziennie rano przed telewizorami zasiadają miliony Polaków. Do tej pory w śniadaniówce były pary dziennikarzy dobrane przez produkcję, którzy cyklicznie pojawiali się w "DDTVN". Teraz zajdą pewne zmiany.

Jak ostatnio informowaliśmy, do grona prowadzących dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Okazuje się również, że od nowego sezonu pary występujące w programie będą pojawiały się rotacyjnie. Edward Miszczak poinformował, że stacja chce odświeżyć formułę, dlatego zaskoczą widzów tym, że pary będą się mieszać.

ZOBACZ WIDEO: Kinga Rusin i Piotr Kraśko nagrywają spot promocyjny "Dzień Dobry TVN"

To nie wszystko. Zmieni się również godzina emisji. "Dzień Dobry TVN" będzie się zaczynało już nie od 8:30, a od 7:30 i potrwa tak jak zazwyczaj do 11:00. Miszczak przekazał również informację, że został zlikwidowany podział na wydania weekendowe i tygodniowe.

d2kphlf

Poza tym zmieni się też wygląd studia i formuła programu. Jak na razie dyrektor programowy nie zdradził szczegółów, ale o wszystkim przekonamy się już niebawem.

Przypomnijmy, że do tej pory były stałe pary prowadzących, czyli Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Poza nim widzów rozbudzali też Magda Mołek i Marcin Meller, którzy ostatnio zrezygnowali z pracy w "Dzień Dobry TVN" z powodów osobistych.

d2kphlf

Podziel się opinią

Share
d2kphlf
d2kphlf