Trwa ładowanie...

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer komentują swój udział w "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer poprowadzą razem "Dzień dobry TVN". Prezenterka skomentowała tę informację i zdementowała plotki o rzekomym konflikcie z Chajzerem.

Share
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer komentują swój udział w "Dzień dobry TVN"Źródło: East News, fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER
dwhtuz9

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer spotkali się już w programie "Big Brother", gdzie Ohme występowała jako ekspert, a Chajzer był prowadzącym. Teraz spotkają się ponownie – poprowadzą "Dzien dobry TVN".

Z programu odeszli Magda Mołek i Marcin Meller. Chajzer i Ohme mają ich zastąpić.

Niedawno w mediach pojawiła się plotka o tym, że Ohme i Chajzer nie dogadywali się zbyt dobrze w "Big Brotherze". Podobno producenci planowali ich rozdzielić. Teraz Ohme ucięła plotki o domniemanym konflikcie, pisząc na Instagramie:

dwhtuz9

- Filip, wdzięczność i radość, że znów razem idziemy w tę przygodę #dziendobrytvn #prowadzący.

Udział w "Dzień Dobry TVN" skomentował też, o wiele bardziej wylewnie, Filip Chajzer:

- To już oficjalne. Razem z fantastyczną @gosiaohme będziemy prowadzić najlepszy program śniadaniowy w Europie, który mam zaszczyt współtworzyć od 8 lat. Do tej pory na ulicy - wśród Państwa . Rozmawialiśmy o wszystkim. Było śmiesznie, najczęściej na luzie, ale czasami też wzruszająco. Bo najciekawsze scenariusze pisze życie. Teraz czas na mój nowy rozdział życia. Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę. Postaramy się z Gosią, żeby nasze wydania @dziendobrytvn ładowały was pozytywną energią na cały dzień. Damy wam tematy do rozmów w tramwaju i w pracy. Gosia jest świetną dziewczyną, z którą zaprzyjaźniłem się od pierwszego wejrzenia. Mam nadzieję, że to przebije się przez szkło. Wybaczcie nam wszystkie wpadki. Z pewnością będzie ich na początku co niemiara. Dajcie nam szansę, tak po ludzku, każdy na nią zasługuje […]

Wygląda na to, że nowi prowadzący "Dzień dobry TVN" bardzo się lubią. Wkrótce przekonamy się, jak sprawdzą się w śniadaniówce.

Zobacz także: Chajzer mędrkuje nad karierą Magdy: "Mogłaby poprowadzić cykl w "Dzień Dobry TVN""

dwhtuz9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwhtuz9
dwhtuz9