Trwa ładowanie...

"Big Brother". Małgorzata Ohme i Filip Chajzer nie zostaną rozdzieleni. To plotki

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer prowadzą razem program "Big Brother nocą". Informacje o domniemanym konflikcie okazały się jednak plotką.

Share
"Big Brother". Małgorzata Ohme i Filip Chajzer nie zostaną rozdzieleni. To plotki
Źródło: Forum
d25qfcy

Informacje o tym, że Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zostaną rozdzieleni, pojawiły się kilka dni temu. Internauci zwracali uwagę na to, że syn Zygmunta Chajzera tłamsi znaną panią psycholog. W sobotnim wydaniu programu "Big Brother. Raport" oboje śmieli się z plotek o rozstaniu. Wytykali, że są to tylko żarty nie zawsze całkiem śmieszne. Ponadto udało im się poznać tajemnicę chłopaka Justyny Żak, Pawła, więc ich wspólne rozmowy i wywiady prowadzone z gośćmi nie mogą zostać uznane za porażkę.

Warto przypomnieć, że Filip Chajzer, zanim rozpoczął współpracę z "Big Brotherem" emitowanym na TVN 7, prowadził program "Hipnoza", który okazał się porażką. Choć Chajzer przyznał, że zawsze stara się wkładać całe serce w produkcję, nie przełożyło się to na oglądalność show. Jak będzie w przypadku programu "Big Brother"? Czy zaangażowanie Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme było dobrym pomysłem?

d25qfcy

Podziel się opinią

Share
d25qfcy
d25qfcy