"Pytanie na śniadanie". Myślała, że jest poza anteną. Wypaliła, co ją zdziwiło w studiu TVP

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny nie kryli rozbawienia wpadką swojego gościa
Ida Nowakowska i Tomasz Wolny nie kryli rozbawienia wpadką swojego gościa
Źródło zdjęć: © Kadr z "Pytania na śnaidanie"

12.07.2023 14:59, aktual.: 12.07.2023 17:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Rozumiem, że już jesteśmy poza anteną? - powiedziała zaproszona do studia "Pytania na śniadanie" ekspertka, wywołując salwy śmiechu ze strony Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego. Niestety to pytanie do prowadzących padło już po tym, jak zaproszona do programu gościni zdążyła podzielić się na antenie osobistym spostrzeżeniem.

Zabawna sytuacja miała miejsce w środowym wydaniu "Pytania na śniadanie", które poprowadzili wspólnie Tomasz Wolny i Ida Nowakowska. Jednym z tematów programu były alergie sezonowe. Zaproszona do studia ekspertka radziła widzom śniadaniowego formatu, jak sobie z nimi radzić.

Alergolożka i internistka prof. Urszula Demkow najpierw przypomniała w rozmowie z gospodarzami, jakie rośliny pylą w lipcu, a następnie doradzała alergikom, jak mogą sobie ulżyć w "męczarniach".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na zakończenie tej krótkiej, kilkuminutowej rozmowy Ida Nowakowska zwróciła uwagę, że stylizacja ekspertki idealnie komponowała się z kwiatowym tłem w letnim studiu śniadaniowego programu.

- Dziękujemy pani profesor. Znów się udało naszą kwietną ścianę dopasować do naszego gościa - skomplementowała lekarkę prezenterka, dziękując jednocześnie za spotkanie. Wtedy ekspertka - zakładając, że są już poza anteną - podzieliła się z prowadzącymi spostrzeżeniem na temat wyglądu studia.

- Ja tu przyszłam i patrzę: nic tu nie ma na stole - zaczęła mówić wyraźnie rozluźniona kobieta, dopiero potem upewniając się, czy program nie jest transmitowany. -  Rozumiem, że już jesteśmy poza anteną? - zapytała pani doktor, wywołując rozbawienie prezenterów.

- Jesteśmy jeszcze na antenie - stwierdził Tomasz Wolny, obracając uwagę ekspertki w żart. - Zdecydowaliśmy, że jak nie ma nic na stole, to mocno zainwestujemy w tło - stwierdził, rozładowując atmosferę.

Ekspertka z "Pytania na śniadanie" myślała, że jest już poza antena, kiedy podzieliła się z prezenterami zabawną uwagą
Ekspertka z "Pytania na śniadanie" myślała, że jest już poza antena, kiedy podzieliła się z prezenterami zabawną uwagą© kadr z "Pytania na śniadanie"

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" żegnamy Harrisona Forda, znęcając się nad nowym "Indianą Jonesem" i płaczemy po Henrym Cavillu, ostatni raz masakrując "Wiedźmina" z jego udziałem. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także