"Pytanie na Śniadanie". Monika Zamachowska zostanie w TVP

"Pytanie na Śniadanie". Monika Zamachowska zostanie w TVP
Źródło zdjęć: © ONS.pl

29.07.2019 18:26, aktual.: 29.07.2019 18:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po zwolnieniu Michała Olszańskiego z "Pytania na Śniadanie" Monika Zamachowska zapowiedziała "walkę" o swoją posadę w TVP. Teraz już wiadomo, że prezenterka utrzymała pracę w Telewizji Polskiej.

Głośnym echem odbiła się sprawa zwolnienia 64-letniego Michała Olszańskiego. TVP taką decyzję argumentuje potrzebą dotarcia do młodszych odbiorców. Dziennikarz był związany z Telewizją Polską od 10 lat. Po zwolnieniu miał żal o sposób, w jaki została mu przekazana ta przykra informacja.

Olszański prowadził "Pytania na Śniadanie" w duecie z Moniką Zamachowską, która również obawiała się o przyszłość w TVP. W kilku emocjonalnych postach na swoich mediach społecznościowych prezenterka wyraziła chęć walki o stanowisko.

Poskutkowało, Monika Zamachowska zostanie w "Pytaniu na Śniadanie". Dziennikarka poinformowała o tym na Instagramie, jednocześnie dziękując fanom za wsparcie. W opisie zdjęcia nie brakuje również uszczypliwości.

"Drodzy, Szanowni, Kochani! Dzięki za kciuki i ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w "Pytaniu na Śniadanie". Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda. A dzisiaj urodziny ma @misiekolszanski. 65-te. Napiszecie do niego? Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam z przepastnych, woroniczowskich korytarzy. Wasza M. #tvp2 #naworonicza #pozdrowieniadlawszystkich"

W Telewizji Polskiej zachodzi ostatnio wiele zmian – od zwolnienia Barbary Kurdej-Szatan po roszady w dwóch popularnych programach.

Czy to koniec dynamicznych przekształceń w TVP?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (210)
Zobacz także