Sprośny żart w "PnŚ". Prezenterzy nie mogli się powstrzymać

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w "Pytaniu na śniadanie"
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w "Pytaniu na śniadanie"
Źródło zdjęć: © TVP

25.09.2023 10:26, aktual.: 25.09.2023 11:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W poniedziałkowym "Pytaniu na śniadanie" jednym z gości był lekarz internista, który opowiadał o nadciśnieniu tętniczym. W pewnym momencie opowiedział dowcip, którego para prezenterów z pewnością się nie spodziewała o tej godzinie w programie na żywo.

Prowadzenie programów na żywo rządzi się swoimi prawami. Nietrudno o wpadkę na antenie, a w przypadku gości zapraszanych do studia nigdy nie można być pewnym, co padnie z ich ust. W poniedziałek 25 września przekonali się o tym Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, prowadząc "Pytanie na śniadanie".

Jednym z ich gości był lekarz internista, który wypowiadał się jako ekspert na temat nadciśnienia tętniczego. Czym jest ta choroba, kogo dotyka, kiedy mówimy o nadciśnieniu tętniczym opornym, jakie leki się stosuje – tego typu zagadnienia poruszał medyk, który w pewnym momencie sięgnął po dowcip, by zobrazować konkretną sytuację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Standardem jest, że przychodzi do mnie mąż z żoną. Chętnie zapraszam małżeństwa i pytam: "Jakie leki pan bierze?" - zaczął lekarz, który w odpowiedzi słyszy: "Panie doktorze, żona mi daje".


- Przepraszam, pana życie seksualne mnie w tym momencie nie interesuje, ale chętnie posłucham - mówił z uśmiechem internista, czym rozbawił prezenterów niemalże do łez. Kamera uchwyciła moment, gdy Tomaszewska zasłania twarz tabliczką z notatkami, a Sikora również nie był w stanie ukryć rozbawienia.

Tomaszewska i Sikora zrywali boki
Tomaszewska i Sikora zrywali boki© TVP

Tym sprośnym dowcipem lekarz zwrócił uwagę na częstą sytuację, gdy mężczyźni nie zdają sobie nawet sprawy, jakie leki na nadciśnienie przyjmują. Innymi słowy, to właśnie panowie częściej bagatelizują poważne problemy. A może to prowadzić do tragedii, gdy w porę nie zadbają o swoje zdrowie.

Gośćmi najnowszego odcinka "Clickbaitu" są Kamila Urzędowska (pięknie malowana Jagna z "Chłopów") oraz Jan Kidawa-Błoński (reżyser sequela kultowej "Różyczki"). Na tapet wzięliśmy też: "Kosa", "Horror Story", "Imago", "Freestyle", "Święto ognia""Tyle co nic", czyli najciekawsze filmy 48. festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także