"Pytanie na śniadanie". Cichopek ćwiczyła pośladki, Kurzajewski nie mógł się opanować

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą nie tylko na ekranie, ale i w życiu prywatnym
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą nie tylko na ekranie, ale i w życiu prywatnym
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

12.01.2023 15:34, aktual.: 12.01.2023 17:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Praca w programie śniadaniowym wymaga od prezenterów nie tylko biegłości w wielu tematach, ale i gotowości do działania. Ostatnio Katarzyna Cichopek ćwiczyła przed kamerami "Pytania na śniadania" pośladki, a Maciej Kurzajewski nie spuszczał oczu z partnerki.

Katarzyna Cichopek to prawdziwy skarb TVP. Dwadzieścia lat temu zaczynała od roli Kingi Zduńskiej w "M jak miłość", a dziś współpracuje ze stacją także w charakterze prezenterki programów śniadaniowych i rozrywkowych. Do zespołu porannego magazynu telewizyjnej Dwójki dołączyła jesienią 2020, stawiając pierwsze kroki w nowym formacie u boku doświadczonego kolegi, Macieja Kurzajewskiego.

Gwiazda "M jak miłość" w licznych wywiadach nie kryła wdzięczności za to, że szefostwo TVP dało jej szansę na kolejny krok w karierze, podkreślając przy tym, że praca w śniadaniówce to spełnienie jej marzeń. Faktycznie, musi kochać swoją pracę, bo nie sposób odmówić Katarzynie Cichopek zaangażowania. Prezenterka co rusz udowadnia, że przed kamerami, dla swoich widzów, gotowa jest zrobić naprawdę wiele, a to zatańczyć, a to poćwiczyć pośladki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W czwartkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" jednym z licznych gości była instruktorka fitness, Edyta Litwiniuk, która zaprezentowała prosty zestaw ćwiczeń na wzmocnienie pośladków.

Do wspólnej aktywności Kasi Cichopek nie trzeba było długo namawiać. Prezenterka zrzuciła wysokie obcasy i mimo niezbyt swobodnego stroju (koszula i dżinsy) ruszyła do składów, podnoszenia bioder i ćwiczeń z taśmą.

Operator TVP nie omieszkał rzucić okiem kamery na reakcję Macieja Kurzajewskiego, wiernie wpatrzonego w wysiłki swojej nie tylko ekranowej, ale i życiowej partnerki. Najwyraźniej ten widok jeszcze nie spowszedniał prezenterowi.

Katarzyna Cichopek z chęcią przyłączyła się do ćwiczeń przed kamerą mimo mało komfortowego stroju
Katarzyna Cichopek z chęcią przyłączyła się do ćwiczeń przed kamerą mimo mało komfortowego stroju© Facebook
Po serii składów ćwiczyła na macie
Po serii składów ćwiczyła na macie © Facebook
Trzeba przyznać, że Maciej Kurzajewski nie spuszczał z oczu swojej telewizyjnej, jak i życiowej partnerki
Trzeba przyznać, że Maciej Kurzajewski nie spuszczał z oczu swojej telewizyjnej, jak i życiowej partnerki © Facebook

Warto jednak dodać, że Kasia Cichopek o dobrą formę dba na co dzień, a od nowego roku jeszcze solidniej wzięła się za ćwiczenia. To jedno z jej noworocznych postanowień, o czym informowała fanów na swoim instagramowym profilu.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o rozdaniu Złotych Globów, przeżywamy aferę z rewelacjami księcia Harry’ego i z wypiekami na twarzach czekamy na nadchodzące w 2023 roku filmy i seriale. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (74)
Zobacz także