Trwa ładowanie...
d4mdt2a

Rekrutował seksualne niewolnice. Kochanka nie chciała go wydać

W czwartym odcinku serii dokumentalnj “Przysięga” anonimowa reżyserka filmowa Jane opowie o tajemniczej śmierci Pam Catfritz. Kobieta była wysoko postawioną osobą w NXIVM, amerykańskiej sekcie rekrutującej seksualne niewolnice.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Vow": Nowy dokument HBO o życiu Pam Cafritz i jej tajemniczej śmierc
"The Vow": Nowy dokument HBO o życiu Pam Cafritz i jej tajemniczej śmierc (YouTube)
d4mdt2a

W ostatnim odcinku serii dokumentalnej "Przysięga" anonimowa reżyserka skupia się na życiu i śmierci Pam Cafritz. Nazwisko kobiety jest bardzo istotne z perspektywy rozszyfrowania amerykańskiej organizacji NXIVM. Sekta pod pozorem kursów poświęconym rozwojowi osobistemu rekrutowała seksulne niewolnice.Teraz za znęcanie się nad kilkudziesięcioma kobietami Keithowi Raniere'owi, liderowi NXIVM, grozi dożywocie. Cafrtiz zajmowała dość wysoką pozycję w hierarchii organizacji, a także była partnerką jej przywódcy. Wspierała go na tyle, że pomagała mu w dokonywaniu najmroczniejszych zbrodni.

Cafrtiz i Raniere poznali się na wyjeździe narciarskim, gdy byli jeszcze bardzo młodzi. Gdy mężczyzna rozpoczął działalność NXIVM, Pam założyła tam kobiecą podgrupę o nazwie Jness, poświęconej wpływowi płci na rolę kobiet w społeczeństwie i ich związkach. Przed swoją śmiercią nie tylko wspierała Keitha jako partnerka biznesowa i miłosna, ale pomagała mu w bardzo nietypowych przedsięwzięciach. Raniere miał przetrzymywać niejaką "Daniele" w domu przez 2 lata wbrew jej woli. Kobieta zaszła z nim w ciążę, a Pam osobiście zaprowadziła ją do gabinetu lekarskiego w celu dokonania aborcji. Daniele twierdzi, że Cafritz chciała swojego ukochanego za wszelką cenę.

ZOBACZ TAKŻE: Służby specjalne zatrzymały lidera sekty. Opublikowano nagranie z akcji

Pam Cafritz zmarła zaledwie cztery lata temu z powodu raka nerki w wieku 57 lat. Pojawiły się plotki, jakoby Raniere celowo zatruł swoją partnerkę, by otrzymać 8 milionów dolarów. Tak wysoką kwotę pieniędzy kobieta rzekomo zapisała mu w testamencie. Po śmierci Cafritz lider sekty i jego najbliżsi współpracownicy mieli nadal korzystać z jej karty kredytowej.

d4mdt2a

The Vow (2020): Oficjalny zwiastun

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4mdt2a

Podziel się opinią

Share
d4mdt2a
d4mdt2a