Przypomniano nagranie Lanberry do "The Voice of Poland". 10 lat temu nie przeszła castingu, dziś jest jurorką

Lanberry jest nową jurorką w "The Voice of Poland"
Lanberry jest nową jurorką w "The Voice of Poland"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. FBO

03.09.2022 21:27, aktual.: 04.09.2022 10:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wystartowała nowa edycja "The Voice of Poland". W tym sezonie jedną z trenerek, która będzie szkoliła wokalistów marzących o wielkiej karierze, jest Lanberry. Piosenkarka 10 lat temu sama wzięła udział w show, lecz nie przeszła nawet pierwszego etapu. W premierowym odcinku nowego sezonu przypomniano jej występ sprzed lat.

Za nami pierwszy odcinek 13. edycji "The Voice of Poland". W tym sezonie obok Tomsona i Barona, Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka występy uczestników ocenia Lanberry. Piosenkarka, która obecnie święci triumfy na listach przebojów i pisze hity dla takich gwiazd, jak m.in. Roksana Węgiel czy Viki Gabor, zastąpiła na czerwonym fotelu Sylwię Grzeszczak.

Lanberry 10 lat temu sama próbowała swoich sił w "The Voice of Poland". Piosenkarka wzięła udział w 3. edycji show, w której jurorami byli Edyta Górniak, Maria Sadowska, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk. Małgorzata Uściłowska, bo tak nazywa się artystka, zaśpiewała wówczas utwór "Imagine" i niestety nie udało jej się przejść do kolejnego etapu, mimo że jurorzy po występie nie szczędzili jej komplementów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W najnowszym odcinku "The Voice of Poland" przypomniano występ Lanberry sprzed lat. Podkreślono w materiale, że warto walczyć o marzenia i nigdy się nie poddawać.

- Każda wypowiedziana myśl jest zaklęciem i teraz to zaklęcie się spełnia - skomentował muzyczną drogę Lanberry w "The Voice of Poland" Baron.

Sama piosenkarka stwierdziła, że jest najlepszym przykładem, że mimo kilku porażek, można osiągnąć sukces. - Absolutnie się nie poddałam. Bardzo konsekwentnie szłam po to, co kocham najbardziej, czyli po muzykę - powiedziała w materiale Lanberry.

Lanberry 10 lat temu brała udział w programie "The Voice of Poland"
Lanberry 10 lat temu brała udział w programie "The Voice of Poland"© TVP
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także