Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki 10" odc. 7. - Zuza wyzna Jankowi miłość i dowie się, że jest w ciąży!

Kolejny odcinek "Przyjaciółek" przyniesie sporo emocji. Zuza zrozumie, że nie może żyć bez Janka. Kobieta w wyjątkowy sposób wyzna mu miłość. Niedługo po tym dowie się, że zostanie wkrótce matką.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Przyjaciółki 10" odc. 7. - Zuza wyzna Jankowi miłość i dowie się, że jest w ciąży!Źródło: Materiały prasowe
d2mdisu

Zuza (Anita Sokołowska) to jedna z najbardziej lubianych postaci serialu "Przyjaciółki". Widzowie produkcji z bólem serca obserwowali, jak kobieta przeżywa kolejne miłosne zawody. Teraz najwidoczniej szczęście wreszcie odwróci się do Markiewicz, która ponownie zwiąże się z Jankiem (Marek Bukowski)
. Czy dawne uczucie kochanków będzie miało szansę rozkwitnąć na nowo? Oprócz tego Zuza dowie się, że jest w ciąży. Tym samym spełni się wielkie marzenie bohaterki o macierzyństwie. Radosna nowina może jednak okazać się przeszkodą do odbudowania relacji z Janem.

W 7. odcinku trwającej serii "Przyjaciółek" Zuza spotka się z ukochanym w eleganckiej restauracji. Kobieta zdecyduje się na bardzo odważny krok i postanowi wprost wyznać Jankowi, jak bardzo go kocha. Zrobi to jednak w wyjątkowy sposób. Bohaterka przerwie występ śpiewającej akurat wokalistce i przed wszystkimi zgromadzonymi w lokalu gośćmi przyzna się do swoich uczuć. Janek będzie oczywiście nieco zmieszany, ale jednocześnie zachwycony.

Jakiś czas później Zuza uda się do gastrologa na kontrolne badanie USG. W trakcie jego przeprowadzania dowie się od lekarza, że jest w ciąży! Taka wiadomość zaszokuje Zuzę, ale jednocześnie wprawi ją w zachwyt. Markiewicz zorientuje się jednak, że nie wie dokładnie, kto jest ojcem dziecka. Może być nim zarówno Janek, jak i Marek (Radosław Pazura)
, z którym spotykała się do niedawna.

d2mdisu

Oprócz tego spory szok przeżyje Inga (Małgorzata Socha)
, która wróci do pracy. Kobieta będzie obawiać się, jak z domowymi obowiązkami poradzi sobie jej mąż Robert (Krzysztof Wieszczek)
. Jak się okaże, mężczyzna będzie zachwycony, by zaopiekować się Marysią. Opieka nad małym dzieckiem nie sprawi mu problemu. Inga przekona się, że Robert to prawdziwa "pani domu":

- Jest wpół do dziewiątej, a ja już namoczyłem fasolę, zaprałem kolory i zmieniłem pościel - pochwali się żonie zadowolony z siebie bohater.

W nowym odcinku "Przyjaciółek" powrócimy do sprawy Doroty (Agnieszka Sienkiewicz)
. Zdradzona przez męża kobieta wciąż będzie chciała się na nim zemścić. Tym razem spotka się ona z kochanką Łukasza (Mikołaj Krawczyk)
- Matyldą (Katarzyna Glinka)
, by wciągnąć ją do swojego szatańskiego planu.

d2mdisu

Kolejna odsłona "Przyjaciółek" wyemitowana zostanie w czwartek 19 października o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat.

Zobacz też: Małgorzata Socha o swojej córce - "Jeszcze nie wie, że mama występuje w telewizji"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2mdisu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mdisu
d2mdisu