Seriale polskie"Przyjaciółki 10" odc. 7. - Zuza wyzna Jankowi miłość i dowie się, że jest w ciąży!

"Przyjaciółki 10" odc. 7. - Zuza wyzna Jankowi miłość i dowie się, że jest w ciąży!

"Przyjaciółki 10" odc. 7. - Zuza wyzna Jankowi miłość i dowie się, że jest w ciąży!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.10.2017 08:11, aktual.: 29.05.2018 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny odcinek "Przyjaciółek" przyniesie sporo emocji. Zuza zrozumie, że nie może żyć bez Janka. Kobieta w wyjątkowy sposób wyzna mu miłość. Niedługo po tym dowie się, że zostanie wkrótce matką.

Zuza (Anita Sokołowska) to jedna z najbardziej lubianych postaci serialu "Przyjaciółki". Widzowie produkcji z bólem serca obserwowali, jak kobieta przeżywa kolejne miłosne zawody. Teraz najwidoczniej szczęście wreszcie odwróci się do Markiewicz, która ponownie zwiąże się z Jankiem (Marek Bukowski)
. Czy dawne uczucie kochanków będzie miało szansę rozkwitnąć na nowo? Oprócz tego Zuza dowie się, że jest w ciąży. Tym samym spełni się wielkie marzenie bohaterki o macierzyństwie. Radosna nowina może jednak okazać się przeszkodą do odbudowania relacji z Janem.

W 7. odcinku trwającej serii "Przyjaciółek" Zuza spotka się z ukochanym w eleganckiej restauracji. Kobieta zdecyduje się na bardzo odważny krok i postanowi wprost wyznać Jankowi, jak bardzo go kocha. Zrobi to jednak w wyjątkowy sposób. Bohaterka przerwie występ śpiewającej akurat wokalistce i przed wszystkimi zgromadzonymi w lokalu gośćmi przyzna się do swoich uczuć. Janek będzie oczywiście nieco zmieszany, ale jednocześnie zachwycony.

Jakiś czas później Zuza uda się do gastrologa na kontrolne badanie USG. W trakcie jego przeprowadzania dowie się od lekarza, że jest w ciąży! Taka wiadomość zaszokuje Zuzę, ale jednocześnie wprawi ją w zachwyt. Markiewicz zorientuje się jednak, że nie wie dokładnie, kto jest ojcem dziecka. Może być nim zarówno Janek, jak i Marek (Radosław Pazura)
, z którym spotykała się do niedawna.

Oprócz tego spory szok przeżyje Inga (Małgorzata Socha)
, która wróci do pracy. Kobieta będzie obawiać się, jak z domowymi obowiązkami poradzi sobie jej mąż Robert (Krzysztof Wieszczek)
. Jak się okaże, mężczyzna będzie zachwycony, by zaopiekować się Marysią. Opieka nad małym dzieckiem nie sprawi mu problemu. Inga przekona się, że Robert to prawdziwa "pani domu":

- Jest wpół do dziewiątej, a ja już namoczyłem fasolę, zaprałem kolory i zmieniłem pościel - pochwali się żonie zadowolony z siebie bohater.

W nowym odcinku "Przyjaciółek" powrócimy do sprawy Doroty (Agnieszka Sienkiewicz)
. Zdradzona przez męża kobieta wciąż będzie chciała się na nim zemścić. Tym razem spotka się ona z kochanką Łukasza (Mikołaj Krawczyk)
- Matyldą (Katarzyna Glinka)
, by wciągnąć ją do swojego szatańskiego planu.

Kolejna odsłona "Przyjaciółek" wyemitowana zostanie w czwartek 19 października o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat.

Zobacz też: Małgorzata Socha o swojej córce - "Jeszcze nie wie, że mama występuje w telewizji"

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także