Trwa ładowanie...
20-02-2015 11:47

"Przygarnij mnie": Marzena Rogalska, Rafał Mroczek i Leszek Stanek o nowym programie TVP2

duv5k02
duv5k02

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka - tę utartą opinię potwierdzają liczby: w Polsce żyje aż 5,5 mln właścicieli czworonogów, a mimo to do schronisk trafia ponad 100 tys. psów rocznie. Wszystkie z utęsknieniem czekają na ciepły, szczęśliwy i zdrowy dom. Jak odmienić ich los? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć nowatorski program "Przygarnij mnie", który już 29 marca pojawi się na antenie TVP2.

Telewizyjny cykl "Przygarnij mnie" to zarazem integralna część szeroko zakrojonej kampanii na rzecz odpowiedzialnej adopcji bezdomnych zwierząt i propagowania wiedzy na temat zasad prawidłowej opieki nad futrzastymi domownikami. A wszystko to w przyjaznej i atrakcyjnej formule, która dowiedzie, że pies adoptowany ze schroniska może stać się wspaniałym członkiem rodziny na lata, wnosząc mnóstwo radości do życia każdego, kto zechce zapewnić mu dom!

Przez 10 tygodni, w niedzielne wieczory, TVP2 prezentować będzie poruszające historie 7 psów ze schronisk, które znajdą swą przystań i miłość w domach Ambasadorów Kampanii, znanych z zamiłowania do zwierząt i ogromnego zaangażowania w poprawę ich losu. Każdy z Ambasadorów zaadoptuje - na stałe - przebywającego w schronisku psa.

Następnie pod kierunkiem specjalistów, lekarzy weterynarii i behawiorystów, Ambasadorzy pomogą swoim podopiecznym pokonać traumy i nauczyć odpowiednich zachowań. W każdym odcinku "Przygarnij mnie" widzowie będą mogli śledzić postępy opiekunów i zwierząt w budowaniu wzajemnej relacji, stając się świadkami zarówno chwil trudnych, jak i pełnych radości czy wzruszeń.

duv5k02

Swój udział w programie zapowiedzieli: Agnieszka Włodarczyk, aktorka, laureatka nagrody TOP for DOG 2014 w kategorii Osobowość Roku, chętnie wspierająca wszelkie kampanie pomocy dla zwierząt, Marcelina Zawadzka, Miss Polski 2011, zaangażowana w akcje charytatywne wspierające schroniska dla zwierząt, Leszek Stanek, aktor i choreograf, prywatnie działacz Fundacji Pegasus ratującej życie koni, aktorzy - miłośnicy zwierząt: Małgorzata Ostrowska-Królikowska ("Klan"), Rafał Mroczek ("M jak Miłość") i Dawid Zawadzki ("O mnie się nie martw", "Czas Honoru") oraz dziennikarz, Kamil Nosel (Radio ZET).
Wszyscy oni, pod czujnym okiem trenerów-behawiorystów, specjalistów od żywienia zwierząt oraz lekarzy weterynarii, będą uczyć się, jak postępować z adoptowanym podopiecznym, jak zdrowo go odżywiać i właściwie pielęgnować. Dowiedzą się także, jak dbać o prawidłowy rozwój i aktywność pupila poprzez wspólną zabawę oraz rozwijanie prostych umiejętności.

W roli gospodyni programu zobaczymy Marzenę Rogalską, dziennikarkę, wielbicielkę zwierząt.

"Przygarnij mnie" - już w od 29 marca, w niedzielę o godz. 18:55

(fot. teleshow.wp.pl)
Źródło: (fot. teleshow.wp.pl)
duv5k02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duv5k02