Trwa ładowanie...
d27s2rj

Przygarnij mnie

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka - tę utartą opinię potwierdzają liczby: w Polsce żyje aż 5,5 mln właścicieli czworonogów, a mimo to do schronisk trafia ponad 100 tys. psów rocznie. Wszystkie z utęsknieniem czekają na ciepły, szczęśliwy i zdrowy dom. Jak odmienić ich los? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć nowatorski program "Przygarnij mnie", który już 29 marca pojawi się na antenie TVP2.

Telewizyjny cykl "Przygarnij mnie" to zarazem integralna część szeroko zakrojonej kampanii na rzecz odpowiedzialnej adopcji bezdomnych zwierząt i propagowania wiedzy nt. zasad prawidłowej opieki nad czwornogimi domownikami. A wszystko to w przyjaznej i atrakcyjnej formule, która dowiedzie, że pies adoptowany ze schroniska może stać się wspaniałym członkiem rodziny na lata, wnosząc mnóstwo radości do życia każdego, kto zechce zapewnić mu dom!

Przez 10 tygodni, w niedzielne wieczory, TVP2 prezentować będzie poruszające historie 7 psów ze schronisk, które znajdą swą przystań i miłość w domach Ambasadorów Kampanii, znanych z zamiłowania do zwierząt i ogromnego zaangażowania w poprawę ich losu. Każdy z Ambasadorów zaadoptuje - na stałe - przebywającego w schronisku psa.

Następnie pod kierunkiem specjalistów - lekarzy weterynarii i behawiorystów - Ambasadorzy pomogą swoim podopiecznym pokonać traumy, zsocjalizować się i nauczyć odpowiednich zachowań. W każdym odcinku „Przygarnij mnie” widzowie będą mogli śledzić postępy opiekunów i zwierząt w budowaniu wzajemnej relacji, stając się świadkami zarówno chwil trudnych, jak i pełnych radości czy wzruszeń.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27s2rj
d27s2rj
d27s2rj