Trwa ładowanie...
09-08-2013 15:18

"Projektanci na start": Aneta Kręglicka została jurorką polskiego modowego talent show!

"Projektanci na start": Aneta Kręglicka została jurorką polskiego modowego talent show!Źródło: AKPA
d3skidf
d3skidf

FOX Life ujawnił nazwiska jurorów i prowadzącej talent show "Projektanci na start". Producenci postawili na fachowców oraz gwiazdy bliskie i cenione przez polskich widzów. Przewodzenie jury powierzono Anecie Kręglickiej - ikonie stylu i muzie projektantów.

Jedynym mężczyzną w jej zespole będzie Marek Straszewski, autor zdjęć sesji modowych gwiazd. Trzecią jurorką została Mona Kinal, mająca na koncie liczne projekty modowe. Natomiast Marcelina Zawadzka, modelka z dziesięcioletnim doświadczeniem, jako prowadząca dopilnuje by jury nie umknął ani jeden prawdziwy talent.

Pod czujnym okiem jury obiecujący projektanci wypłyną na szerokie wody polskiej branży modowej, a widzowie poznają obowiązujące w niej reguły gry. Do Kręglickiej w "Projektantach na start" będzie należało ostatnie słowo. Zainspirować przewodniczącą jury - będzie nie lada wyzwaniem dla uczestników. Polka, która jako jedyna w historii została Miss Świata należy do grona najlepiej ubranych. Maciej Zień wybrał ją na jedną ze swoich muz.

d3skidf

Z kolei Straszewski do programu wniesie ponad 20-letnie doświadczenie. Pierwszą serię modowych zdjęć dla firmy Mustang Jeans opublikował w latach 90-tych we Francji. Po powrocie do Polski pracował w magazynie "Elle". Fotografował Magdalenę Cielecką, Alicję Bachledę Curuś, Maję Ostaszewską, Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Kożuchowską, Anetę Kręglicką, Annę Muchę. Dla twórców programu nie bez znaczenia jest, że z fotografa mody stał się artystą wszechstronnym i estetą. Reżyseruje filmy, organizuje własne oryginalne wystawy i instalacje, gra rocka.

Marzącym o tym by zaistnieć w świecie mody pomoże też z pewnością Mona Kinal, mająca na koncie liczne projekty w tej branży. W ostatnim z nich - sklepie internetowym Mostrami.pl, którego jest wpółzałożycielką i fashion director, można znaleźć kreacje spod igły 100 najlepszych polskich projektantów - m.in. Łukasza Jemioła, ZUO CORP, MMCStudio Design, Roberta Kupisza, Macieja Zienia, Dawida Tomaszewskiego, Ani Kuczyńskiej, czy Joanny Klimas. Mona w programie FOX Life będzie szukała kolejnych talentów do swojej stajni.

Natomiast dopingować uczestników będzie prowadząca Marcelina Zawadzka, od dziesięciu lat modelka, zdobywczyni korony Miss Polonia. Zawadzka będzie także przewodnikiem dla widzów po niezwykle interesujących kulisach powstawania mody.

Jednak nie tylko jury fachowców w programie "Projektanci na start" daje gwarancję, że program będzie odbiciem realnego świata mody. W talent show FOX Life uczestnicy nie będą siedzieć naprzeciw tego grona. Jak na prawdziwych pokazach mody będą je przygotowywać i koordynować zza kulis. Do ich dyspozycji będą krawcowe, mogą liczyć na wsparcie prowadzącej oraz ekspertów z poważnym modowym dorobkiem. Również rywalizacja zapowiada się emocjonująco. Choćby dlatego, że widzowie zobaczą pełne dramatyzmu castingi, które są nieodłącznym elementem prawdziwych talent show. Castingi, którym będą poświęcone trzy odcinki programu ruszają w najbliższy weekend (sobota i niedziela - 10-11 sierpnia) w Centrum Promocji Mody w Łodzi.

d3skidf

Warto podkreślić, że "Projektanci na start" to pierwszy na rynku polski modowy talent show o zmaganiach projektantów. Jest również pierwszą lokalną produkcją stacji FOX Life, którą zrealizuje ATM Grupa SA. Udział w programie to bilet do kariery w świecie mody. Na zwycięzcę czeka m.in. autorski pokaz na Designer Avenue podczas Fashion Week Poland w Łodzi.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d3skidf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3skidf