Trwa ładowanie...
d3ymj41

Projektanci na start

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Przystępując do produkcji pierwszego, polskiego, modowego talent show "Projektanci na start", FOX Life postawił sobie ambitny cel wprowadzenia widzów za kulisy świata profesjonalnej mody i otworzenia nowych możliwości przed utalentowanymi, polskimi projektantami.

Kogo widzowie zobaczą w programie "Projektanci na start"? Prowadzącą jest Marcelina Zawadzka, modelka i zdobywczyni korony Miss Polonia 2011, dla której występ w programie to debiut w roli gospodyni telewizyjnego show.
Przewodniczącą jury "Projektantów na start" jest Aneta Kręglicka, prowadząca od wielu lat agencję reklamową, ekspertka ds. strategii komunikacji marek, ikona stylu i muza projektantów. To właśnie do niej w programie należy ostatnie słowo.
Jedynym mężczyzną w jury jest Marek Straszewski, jeden z najzdolniejszych fotografów w Polsce, autor licznych sesji zdjęciowych dla polskich i zagranicznych magazynów.
W fotelu jurorskim zasiada także Mona Kinal, współzałożycielka i fashion director sklepu internetowego Mostrami.pl z ofertą najlepszych polskich projektantów, która udzieli młodym projektantom fachowych wskazówek, jak stawiać pierwsze kroki w biznesie modowym. Jednak to nie koniec gorących nazwisk.

W "Projektantach na start" pojawią się także goście specjalni. Eksperci z branży w każdym odcinku będą wyznaczać finalistom ambitne zadania i dzielić się swoim doświadczeniem, aby sprawdzić ich umiejętności i ocenić wszechstronność, a uczestnikom umożliwić rozwinięcie umiejętności. Na antenie FOX Life zobaczymy takie postaci jak: Łukasz Jemioł, Bartek Michalec z ZUO Corp., Ilona Majer i Rafał Michalak z MMC Studio, Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach z BOHOBOCO czy Jacek Kłak, organizator i twórca łódzkiego Fashion Week Poland.

Na zwycięzcę programu czekają atrakcyjne nagrody: autorski pokaz na Designer Avenue podczas Fashion Week Poland w Łodzi, umowa ze sklepem internetowym mostrami.pl, sesja fotograficzna w magazynie InStyle oraz 4-tygodniowy kurs ufundowany przez IED Moda College w Mediolanie.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ymj41
d3ymj41
d3ymj41