Trwa ładowanie...

"Projekt Lady" i "Dom marzeń" powrócą latem. TVN zapowiada swoją wakacyjną ramówkę

"Dom marzeń" doczeka się swojej drugiej edycji. Program pojawi się w wakacyjnej ramówce TVN. Stacja zapowiada odświeżenie formatu i nadania mu nowej jakości. Oprócz tego, latem wyemitowana zostanie także nowa seria "Projektu Lady", którą poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan.

Share
"Projekt Lady" i "Dom marzeń" powrócą latem. TVN zapowiada swoją wakacyjną ramówkę
Źródło: TVN/x-news
d3thijh

"Dom marzeń" i "Projekt Lady" zadebiutowały w Polsce zeszłego lata. Oba programy okazały się hitami, więc nic dziwnego, że włodarze TVN postanowili wyemitować w tegoroczne wakacje nowe odcinki produkcji.

"Dom marzeń" to polska wersją brytyjskiego formatu "Building The Dream". W show bierze udział 10 par, które wznoszą wspólnie budynek mieszkalny. Zwycięzcy programu mogą zamieszkać w wybudowanej posiadłości. Pierwszą edycję programu wygrali Marzena i Richard Mitan-Albelowie. 7 kwietnia ruszają castingi do drugiego sezonu.

- Program pojawi się na antenie TVN w czerwcu i tym razem będzie miał 12 odcinków. W castingach, które właśnie ruszają, może wziąć udział każda para, która jest ze sobą od minimum sześciu miesięcy. Ostatecznie na plac budowy osiedla Wilanówka na warszawskim Wilanowie trafi 10 par. O tym, kto zdobędzie klucze do luksusowego mieszkania o wartości 2,5 mln złotych, zdecydują widzowie - zdradza w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Joanna Górska, szefowa zespołu PR Grupy TVN.

d3thijh

Nowa edycja "Domu marzeń" ma mieć odświeżoną formułę. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Ulę Chincz. Towarzyszyć jej będą architekt Hemran Gomez oraz kierownik budowy Wiesław Skiba.

Latem widzowie doczekają się również drugiej odsłony "Projektu Lady". W zeszłym roku program śledziło średnio niemal 2 mln widzów, dzięki czemu TVN był w czasie jego emisji liderem rynku telewizyjnego.

"Projekt Lady" to program typu reality-show, który opiera się na brytyjskim formacie "Ladette to Lady". Udział bierze w nim 12 pań, które na co dzień nie stronią od imprez, wulgarnego języka oraz używek. Uczestniczki trafiają pod skrzydła mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej, by nauczyć się od podstaw dobrych manier. W każdym odcinku odpada jedna z dziewczyn. Zwyciężczyni otrzymuje stypendium w Eurocentres Language w Cambridge. Pierwszą edycję "Projekt Lady" wygrała Patrycja Wieja.

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery "Projektu Lady". Wiadomo jedynie, że najnowsze odcinki zostały nagrane jesienią. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan.

d3thijh

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3thijh

Podziel się opinią

Share
d3thijh
d3thijh