Trwa ładowanie...
de3nshh

Dom marzeń

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dom marzeń - polski program typu reality show.

"Dom marzeń" - informacje ogólne

Format opiera się na brytyjskiej produkcji "Building the Dream". W programie udział bierze 10 par, które w ciągu kilkunastu tygodni muszą wspólnie zaprojektować, a następnie postawić budynek mieszkalny. Gotowy dom jest główną nagrodą show. Zwycięzcy mogą później wprowadzić się do zbudowanego obiektu.

"Dom marzeń" - zasady programu

W każdym odcinku odpada jedna para. Oprócz tego na początku danego tygodnia wybierani są uczestnicy z tytułem team leadera. Oznacza to, że wskazana drużyna posiada immunitet do końca tygodnia oraz dowodzi pozostałymi uczestnikami zabawy. Para, która zdobędzie najwięcej głosów w głosowaniu odbywającym się pod koniec odcinka, może skorzystać z tzw. drugiej szansy. Ta polega na wyciągnięciu jednego z kilku kluczy i próbie otworzenia drzwi. Jeśli para wybierze prawidłowy klucz, zostaje w programie. W przypadku remisu decyzję w sprawie opuszczenia programu podejmuje team leader. W finale zwycięzców wybierają widzowie za pomocą głosowania SMS.

"Dom marzeń" zadebiutował na antenie TVN 25 czerwca 2016 roku. Pierwszą edycję show wygrali Marzena i Richard Mitan-Abelowie.

Program prowadzi Ula Chincz.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de3nshh
de3nshh
de3nshh