Trwa ładowanie...
ycipk-4akseo

Producentka "Pytania na śniadanie" zwolniona. Dowiedziała się na urlopie

Producentka programu "Pytanie na śniadanie" Katarzyna Adamiak-Sroczyńska po ponad 2 latach pracy w TVP2 została odwołana z stanowiska. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta dowiedziała się o tym, przebywając na urlopie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Adamiak-Sroczyńska była producentką "Pytania na śniadanie" od lutego 2017 r.
Katarzyna Adamiak-Sroczyńska była producentką "Pytania na śniadanie" od lutego 2017 r. (East News)
ycipk-4akseo

- Kochani, jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo, że przestaję być producentem "Pytania na śniadanie" - poinformowała Katarzyna Adamiak-Sroczyńska na swoim profilu na Facebooku. Była szefową programu od lutego 2017 roku. Wcześniej była dyrektorem biura prasowego Kancelarii Prezydenta RP i rzecznikiem prasowym Andrzeja Dudy.

Poranny program TVP przechodzi w ostatnim czasie spore zmiany. W maju do "Pytania na śniadanie" dołączyły nowe prowadzące: Małgorzata Tomaszewska i Ida Nowakowska. Ostatnio redakcję opuścił Michał Olszański, zwolnionego po tym, jak wypowiadał się w mediach na temat zaaranżowanego wywiadu z Jarosławem Kaczyńskim, który przeprowadził razem z Moniką Zamachowską. Od sierpnia zastępuje go Aleksander Sikora.

ycipk-4akseo

Michał Olszański miał żal o to, w jaki sposób rozwiązano z nim współpracę. Dziennikarz odbył zaledwie 5-minutową rozmowę z Anną Cyzowską, szefową agencji kreacji rozrywki i obsady w Telewizji Polskiej. W przypadku Katarzyny Adamiak-Sroczyńskiej zabrakło nawet rozmowy. Producentka została poinformowana o zmianach pisemnie.

Katarzyna Adamiak-Sroczyńska ma pozostać pracownikiem TVP. Na razie nie podano informacji na jakim stanowisku.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4akseo

ycipk-4akseo
ycipk-4akseo