Trwa ładowanie...

Prezes TVP Jacek Kurski o zamianie prowadzących "Koła fortuny" i "Jakiej to melodii?": "Trzeba to było zrobić już dawno temu."

Jesienią zobaczymy Rafała Brzozowskiego i Norbiego w nowych rolach. Panowie zamienili się programami. Prezes TVP Jacek Kurski skomentował tę decyzję podczas konferencji ramówkowej Telewizji Polskiej.

Prezes TVP Jacek Kurski o zamianie prowadzących "Koła fortuny" i "Jakiej to melodii?": "Trzeba to było zrobić już dawno temu."Źródło: AKPA
d2t0fq3
d2t0fq3

W poprzednim sezonie Norbi przejął po Robercie Janowskim rolę gospodarza programu "Jaka to melodia?". Rafał Brzozowski był za to prowadzącym teleturnieju "Koło fortuny". Autor przeboju “Nie ma nic” gościnnie pojawiał się w muzycznym show TVP, teraz przejmie jego stery.

"Brzozowski rwał się do śpiewania i częstego występowania w "Jaka to melodia?" a Norbi lubi sobie pobajerować, zagadywać uczestników. Trzeba było zatem chłopaków zamienić tak, aby ten co ciągle śpiewa był w "Jaka to melodia?", a ten który lubi sobie pożartować trafił do "Koła fortuny" Teraz Rafał i Norbi są na swoim miejscu" - powiedział szef Telewizji Polskiej podczas konferencji ramówkowej.

O słuszności tej decyzji widzowie będą mogli przekonać się wkrótce. "Jaka to melodia?" z nowym prowadzącym Rafałem Brzozowskim zadebiutuje na antenie TVP1 7 września o godz. 17.30. W odcinkach zobaczymy występy m.in. Ireny Santor i Mariny Łuczenko-Szczęsnej z ojcem.

d2t0fq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t0fq3