Prezenterka musi pożegnać się z widzami. Powód krył się za stołem

Małgorzata Świtała znika z anteny
Małgorzata Świtała znika z anteny
Źródło zdjęć: © Screenshot Polsat News
Magdalena Sawicka

01.07.2021 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Świtała zniknie z anteny. Powód rozstania z widzami Polsat News, prowadząca długo ukrywała.

Już niedługo, bo na początku lipca, prowadząca "W rytmie dnia" pożegna się z widzami. Choć nie było widać tego na wizji, okazuje się, że Małgorzata Świtała jest w zaawansowanej ciąży. Dziennikarka ma już 21-letnią córkę Julię. Jej drugie dziecko przyjdzie na świat już za miesiąc. Na wizji Świtałę zastąpi Igor Sokołowski, który przeszedł do Polsat News z TVN24.

Jak informuje pomponik.pl, prezenterka spodziewa się synka, a ciąża nie przebiegała po jej myśli. - Tak jak w pierwszej ciąży, liczyłam się z nadmiarem kilogramów, ale życie miało dla mnie inny plan. Cukrzyca ciążowa i dieta z nią związana - więcej posiłków dziennie niż kiedykolwiek w życiu, bo 6 do 8 dziennie - sprawiły, że schudłam prawie 5 kg - powiedziała Małgorzata Świtała w rozmowie z portalem.

To właśnie przez tę utratę kilogramów, informację o ciąży długo udało się utrzymać w tajemnicy. Dziennikarka jest pod dobrą opieką, jednak teraz postanowiła zrezygnować z pracy. - Bez względu na kilogramy, czas odpocząć. Do zobaczenia po nieco dłuższej przerwie - dodała.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (353)
Zobacz także