Trwa ładowanie...

Pożegnanie Tomasza Kabisa. Rodzina zwróciła się z prośbą do przyjaciół i fanów

Nie żyje 30-letni iluzjonista z "Mam Talent!". Rodzina Tomasza Kabisa poinformowała o dacie pogrzebu. Zwróciła się także z prośbą do jego fanów.

Share
Pożegnanie Tomasza Kabisa. Rodzina zwróciła się z prośbą do przyjaciół i fanów
Źródło: Facebook.com
d1jpbgv

Tomasz Kabis był utalentowanym iluzjonistą, który w 2013 r. zachwycił jurorów i widzów "Mam Talent". Praca była jednocześnie jego pasją. Chętnie angażował się w akcje charytatywne i był wolontariuszem fundacji "Mam Marzenie". W Wigilię 2018 r. dowiedział się, że ma nowotwór złośliwy serca i opłucnej z przerzutami do wątroby. Nie poddawał się chorobie i przeszedł kilka cykli chemioterapii.

Niestety w ostatnim czasie jego stan zdrowia się pogorszył i iluzjonista musiał być hospitalizowany. Zmarł 3 grudnia w wieku 30 lat. Wiadomość o jego odejściu poruszyła fanów, media i środowisko artystyczne. Rodzina i bliscy zmarłego poinformowali, że msza pogrzebowa w jego intencji odbędzie się w najbliższą sobotę (7 grudnia) o godz. 9:30 w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Na profilu magika na Facebooku pojawił się komunikat w związku z jego pożegnaniem. "Na prośbę najbliższej rodziny Tomka prosimy, aby NIE przynosić wieńców ani kwiatów, a w zamian przelać datki na rzecz potrzebujących dzieci na konto Fundacji Mam Marzenie (nr konta: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 z dopiskiem: odz. Katowice Tomek Czarodziej). Tomek zawsze powtarzał, że dobro wraca… pragniemy więc, w jego intencji kontynuować tą piękną ideę", napisano.

d1jpbgv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jpbgv
d1jpbgv