Rewolucja w "TzG". Jurorzy stracą pracę

Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović i Michał Malitowski – ten skład jury był niezmienny od początku przeniesienia programu do Polsatu
Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović i Michał Malitowski – ten skład jury był niezmienny od początku przeniesienia programu do Polsatu
Źródło zdjęć: © KAPIF.pl

28.12.2023 07:55, aktual.: 28.12.2023 08:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadchodzą wielkie zmiany w "Tańcu z gwiazdami". W zbliżającej się 27. edycji programu niemal całkowicie zmieni się skład jurorski, dobrze znany widzom od niemal dekady. Ostanie się tylko jedna, popularna twarz.

Popularne talent show gości na antenie już niemal 20 lat. Pierwszych 13 edycji, do 2011 r., emitowało TVN, a tyle samo kolejnych – Polsat. W tym czasie zmieniały się oczywiście nazwiska prowadzących i oceniających występy uczestników. Od momentu przeniesienia programu do drugiej ze stacji skład jurorów pozostawał on jednak niemal nienaruszony.

W siedmiu pierwszych odsłonach obok Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego na fotelu jurorskim zasiadała Beata Tyszkiewicz. W kolejnych dwóch – polsko-brytyjska tancerka i fotomodelka Ola Jordan. Przez dwie następne pozostawiono tylko zgrane trio, a w dwóch ostatnich dołączył do niego Andrzej Piaseczny. Wraz z wiosną do studia nagraniowego dotrze jednak wiatr zmian.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zostanie tylko jeden juror "Tańca z gwiazdami"

Najnowsza edycja miała pojawić się w Polsacie jesienią. Zdecydowano się jednak na większe zmiany w programie, które wymagały czasu. Jak podają Wirtualne Media, jedną z nich jest m.in. odejście z "Tańca z Gwiazdami" panów ze składu jurorskiego: Andrzeja Grabowskiego, Michała Malitowskiego i Andrzeja Piasecznego. Na pokładzie zostanie tylko Iwona Pavlović, która z celebrity talent show związana jest od samego początku, czyli od 2005 r.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wspomniany portal, liczba sędziów po raz kolejny ma zostać zmniejszona do trzech osób. Przypomnijmy, że na takie rozwiązane zdecydowano się już w trzech edycjach z lat 2019–2020. Obok "Czarnej Mamby" zasiądą dwie zupełnie nowe twarze. Zmniejszenie obsady pozwoli na wydłużenie czasu na wypowiedź poszczególnych arbitrów.

Jak zapewniają Wirtualne Media, po raz kolejny w roli prowadzących zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę, Izabelę Janachowską i Krzysztofa Ibisza. Ostatni z nich pełni tę funkcję od początku przeniesienia programu do Polsatu. W 18. edycji dołączyła do niego pierwsza z pań, a w dwóch ostatnich – trzecia.

Program będzie miał odświeżoną oprawę. Nagrywanie zostanie przeniesione z warszawskiego ATM Studio do jednej z hal Cyfrowego Polsatu w kompleksie przy ul. Łubinowej w stolicy. Na razie finalizowane są rozmowy z uczestnikami show. Według nieoficjalnych informacji jedną z gwiazd nowej edycji ma być Kinga Zawodnik znana z programów TVN Style "Dieta czy cud?" oraz "Pierwszy raz Kingi".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" wskazujemy Najlepsze filmy i seriale, Największe rozczarowania, afery i skandale oraz Największą bekę 2023 roku. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także