Trwa ładowanie...

Powraca "Krew z krwi"! Byliśmy na planie serialu

Share
d1hm2t4

W marcu Telewizja Polska wyemituje drugi sezon kryminalnego serialu "Krew z krwi". W oczekiwaniu na premierę, nasza ekipa odwiedziła plan produkcji, gdzie udało nam się porozmawiać z głównymi bohaterami. Co zastaliśmy na miejscu?

Okazało się, że nagrywanie serialu mocno osadzonego w polskiej rzeczywistości to nie lada wyzwanie. Aktorów spotkaliśmy w trakcie kręcenia zdjęć na warszawskiej Pradze, która "udawać" ma Gdynię. Warunki pracy nie były łatwe - tego dnia stolicę zaatakował siarczysty mróz, a wszystkie ujęcia kręcono na zewnątrz.

- Widzę, że pani zmarzła - dowcipnie zauważył Szymon Bobrowski, serialowy Bronek. - My też marzniemy. Gdynia, plenery, teraz Praga, która odgrywa nam Gdynię. Jest w porządku. (...) Miałem jeden przerażający dzień zdjęciowy, od rana do wieczora pastwiłem się nad postacią, którą gra Adam Woronowicz, ale to jest nic w porównaniu z tym, jaka scena czeka mnie 27 lutego. To będzie cały dzień prób kaskaderskich. Poza tym muszę się też pastwić nad Karmen.

d1hm2t4

Przypomnijmy, że w drugim sezonie Karmen (w tej roli Agata Kulesza) powraca do kraju. Próbuje ułożyć sobie życie z dala od świata, przed którym uciekła kilkanaście miesięcy wcześniej. Nie kontaktuje się z dawnymi znajomymi i rodziną, ma nową tożsamość, poznaje też mężczyznę, z którym zaczyna budować bliższą relację. Niestety okazuje się, że odcięcie się od dawnego życia nie jest proste i Carmen znów musi skonfrontować się z najgroźniejszymi wrogami - swoim bratem i ojcem.
Drugi sezon reżyseruje Jan Komasa. Zdjęcia realizowane są w Trójmieście, Elblągu, a także w Warszawie i okolicach. Premierę przewidziano na marzec tego roku.

Też nie możecie się doczekać nowego sezonu "Krew z krwi"?

(fot. wp.tv)
Źródło: (fot. wp.tv)
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1hm2t4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hm2t4
d1hm2t4