Trwa ładowanie...

Podopieczna Piaska w szoku. Skomentowała aferę

Internet długo nie zapomni 50. urodzin Andrzeja Piasecznego. Sprawa ciągle budzi emocje, dochodzą nowe komentarze. Nie brakuje osób, które martwią się, że Piaska przez to wszystko zabraknie w kolejnych edycjach "The Voice Senior".

Podopieczna Piaska w szoku. Skomentowała aferęŹródło: AKPA
d40j216
d40j216

O nagraniach z 50. urodzin Andrzeja Piasecznego słyszała już pewnie większość internautów w Polsce. Na imprezie z Piaskiem bawili się m.in. Adam Nergal Darski i Majka Jeżowska. Ten pierwszy nagrywał Piaska, gdy ten skandował: "Je*ać biedę. Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam, co tego...". Jeżowska natomiast miała śpiewać o narkotykach.

Na sytuację zareagowała TVP. "Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej" - przekazali w oświadczeniu. Komentarza udzieliła też jedna z podopiecznych piosenkarza z "The Voice Senior".

Zobacz: Edyta Górniak zalała się łzami w "The Voice of Poland"

Andrzej Piaseczny był jurorem w trzech edycjach "The Voice". Gdy TVP zdecydowała się zrobić wersję dla seniorów, zaangażowano do niej Piasecznego. Teraz w telewizji oglądać można drugą edycję.

d40j216

Jedną z uczestniczek jest Anna Tchórzewska, która w rozmowie z "Faktem" opowiedziała o swoich doświadczeniach z programem. Przyznała, że od początku chciała, by to Piasek odwrócił się, by mogła dołączyć do jego ekipy. Anna pod koniec występu mogła wybierać spośród zainteresowanych jej talentem jurorów, ale zdecydowała się na Piasecznego.

- Myślałam i nie zawiodłam się, że pan Andrzej jest człowiekiem normalnym. Nie gwiazdorzy. Jest mądry, inteligentny i taki po prostu normalny człowiek - opowiada Tchórzewska.

Zapytano ją, czy słyszała o aferze, której jej trener jest bohaterem.

- Słyszałam i zupełnie się tego nie spodziewałam. Jestem w szoku, bo mam zupełnie inny obraz mojego trenera. No cóż, życie potrafi zaskakiwać - przyznała.

d40j216

Czy jej zdaniem Piasek zostanie pozbawiony pracy przy produkcji kolejnych edycji "The Voice Senior"?

- Myślę, że nie będzie tak źle. Piasek jest świetnym trenerem, naprawdę - zaznacza Tchórzewska.

d40j216
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40j216