Trwa ładowanie...

Piotr Polk pokonał lęk z dzieciństwa. W Japonii nie godził się na wszystko

Aktor od 10 lat związany z serialem "Ojciec Mateusz" znalazł czas na udział w niezwykłym programie. Okazuje się, że występ w "Lepiej późno niż wcale" był czymś więcej niż egzotycznymi wakacjami spędzonymi na oczach widzów.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piotr Polk pokonał lęk z dzieciństwa. W Japonii nie godził się na wszystko
Źródło: East News, fot: East News
d1za06w

Polk skończył w styczniu 57 lat i jak sam wyznał, dopiero niedawno udało mu się pokonać lęk, który towarzyszy mu od dzieciństwa. Wszystko za sprawą udziału w programie Polsatu "Lepiej późno niż wcale", na który jakimś cudem znalazł czas w swoim napiętym grafiku.

- Namówiony przez Ninę Terentiew postanowiłem skorzystać z tej szansy na przygodę i spełnienie marzeń – powiedział w "Życiu na gorąco".

Lęk, który udało mu się pokonać, był związany z przebywaniem pod wodą na dużych głębokościach.

d1za06w

- Będąc dzieckiem zostałem wciągnięty przez koleżankę pod wodę i zacząłem się topić – opowiadał w tygodniku. – Na szczęście mój ojciec mnie wyratował, ale lęk pozostał na długie lata. W Azji zrobiłem więc krok do przodu, choć zdarzały się również sytuacje, z których zrezygnowałem.

Obejrzyj: Polk rozczarowany japońskim kasynem: "Jak tu można siebie nazwać hazardzistą?"

Polk nie wziął np. udziału w walkach sumo, bo nie jest człowiekiem, "który widzi w walkach jakąkolwiek przyjemność". Nie zjadł także macki ośmiornicy, która została pocięta żywcem.

- Nie zjadłem jej, ale spróbowałem, dotknąłem, poczułem smak – wspominał aktor.

d1za06w

"Lepiej późno niż wcale" to show Polsatu, w którym czwórka przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke, wyruszyli w podróż życia. Odwiedzili wyjątkowo egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszył im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1za06w

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1za06w
d1za06w