Trwa ładowanie...

Piotr Kraśko wbił szpilę Agacie Dudzie. "Są kraje, w których Pierwsza Dama zabiera głos w ważnych sprawach"

Piotr Kraśko uchodzi za jednego z najbardziej elokwentnych i kulturalnych dziennikarzy. Nigdy nie widzieliśmy go zdenerwowanego. Do teraz. Dziennikarz w uszczypliwy sposób zwrócił uwagę Agacie Dudzie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piotr Kraśko wbił szpilę Agacie Dudzie. "Są kraje, w których Pierwsza Dama zabiera głos w ważnych sprawach"Źródło: East News
d62hhg8

Świat obiegła poruszająca okładka tygodnika "Time". Trump i zapłakane dziecko symbolizować mają problem separowania od siebie rodzin imigrantów. 20 czerwca prezydent USA wydał rozporządzenie, które mówi o zakończeniu oddzielania dzieci nielegalnych imigrantów od rodziców. Teraz rodziny będą mogły wspólnie przebywać w ośrodkach odosobnienia.

Okładka "Time" poruszyła Piotra Kraśko na tyle, że postanowił krótko, ale jakże dosadnie ją skomentować. Politykę zagraniczną odniósł do tego, co dzieje się w Polsce.

d62hhg8

- Genialna i wstrząsająca okładka Time... Co ciekawe to w dużej mierze Melania Trump wpłynęła na męża, żeby zakończyć koszmar małych dzieci zabieranych rodzicom. Okazuje się, że są kraje, w których Pierwsza Dama zabiera głos w ważnych sprawach - napisał na swoim profilu na Instagramie. Co o tym sądzicie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d62hhg8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d62hhg8
d62hhg8