PublicystykaPiotr Kraśko wbił szpilę Agacie Dudzie. "Są kraje, w których Pierwsza Dama zabiera głos w ważnych sprawach"

Piotr Kraśko wbił szpilę Agacie Dudzie. "Są kraje, w których Pierwsza Dama zabiera głos w ważnych sprawach"

Piotr Kraśko wbił szpilę Agacie Dudzie. "Są kraje, w których Pierwsza Dama zabiera głos w ważnych sprawach"
Źródło zdjęć: © East News

21.06.2018 16:45, aktual.: 21.06.2018 17:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Kraśko uchodzi za jednego z najbardziej elokwentnych i kulturalnych dziennikarzy. Nigdy nie widzieliśmy go zdenerwowanego. Do teraz. Dziennikarz w uszczypliwy sposób zwrócił uwagę Agacie Dudzie.

Świat obiegła poruszająca okładka tygodnika "Time". Trump i zapłakane dziecko symbolizować mają problem separowania od siebie rodzin imigrantów. 20 czerwca prezydent USA wydał rozporządzenie, które mówi o zakończeniu oddzielania dzieci nielegalnych imigrantów od rodziców. Teraz rodziny będą mogły wspólnie przebywać w ośrodkach odosobnienia.

Okładka "Time" poruszyła Piotra Kraśko na tyle, że postanowił krótko, ale jakże dosadnie ją skomentować. Politykę zagraniczną odniósł do tego, co dzieje się w Polsce.

- Genialna i wstrząsająca okładka Time... Co ciekawe to w dużej mierze Melania Trump wpłynęła na męża, żeby zakończyć koszmar małych dzieci zabieranych rodzicom. Okazuje się, że są kraje, w których Pierwsza Dama zabiera głos w ważnych sprawach - napisał na swoim profilu na Instagramie. Co o tym sądzicie?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także