Trwa ładowanie...
d2pxc7y

Agent Gwiazdy 3 - Piotr Kraśko gratuluje żonie finału programu. "Wyglądałaś zjawiskowo"

Dziennikarz na każdym kroku udowadnia, jak bardzo kocha swoją żonę. Ostatnio opublikował na Instagramie wpis, w którym w urzekający sposób wychwala urodę ukochanej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko są małżeństwem od 10 lat
Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko są małżeństwem od 10 lat (ONS.pl)
d2pxc7y

Ostatni odcinek programu "Agent - Gwiazdy 3" dał nam odpowiedź, który z uczestników jest tytułowym agentem, a kto zgarnął główną nagrodę w wysokości 83 300 złotych (tu poznasz szczegóły: Wiemy, kto udawał! Widzowie są zaskoczeni). Tzw. "wielkim przegranym", czyli zdobywcą drugiego miejsca, została Karolina Ferenstein-Kraśko. Żona prezentera nie zdobyła ani pieniędzy, ani żadnego innego zaszczytnego tytułu. Dla jednej osoby jest jednak największym zwycięzcą. Piotr Kraśko postanowił w uroczy sposób podziękować żonie za udział w show TVN. Przy okazji skomplementował jej wygląd.

- Kochanie jesteśmy wszyscy z ciebie bardzo dumni. Bond i Ethan Hunt to przy tobie Żwirek i Muchomorek, a w finale wyglądałaś zjawiskowo - napisał na swoim profilu na Instagramie.

Co ciekawe, Ferenstein-Kraśko odpowiedziała na wyznanie dziennikarza równie uroczym komentarzem. Pod postem wywiązała się nawet krótka rozmowa małżonków:

- Dziękuję kochanie. Będziesz mnie musiał teraz dużo pocieszać.
- Parę pomysłów mam - odpisał kokieteryjnie Kraśko.

Prawda, że chwyta ze serce?

d2pxc7y

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2pxc7y

Podziel się opinią

Share

d2pxc7y

d2pxc7y