Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2503: Sabina uratuje Aleksa. Mężczyzna wyjdzie na wolność

W 2503. odcinku "Pierwszej miłości" Matejka za namową Sabiny wycofa zarzuty obciążające jego syna. Tym samym Aleks opuści areszt.

"Pierwsza miłość" odc. 2503: Sabina uratuje Aleksa. Mężczyzna wyjdzie na wolnośćŹródło: Materiały prasowe
dir0t25
dir0t25

Wygląda na to, że wątek Aleksa i Matejki wreszcie dobiegnie końca. Intryga obu panów, którzy planowali doprowadzić Kulczycki Corporation do upadku, trwa od dobrych kilkunastu odcinków. Przypomnijmy, że Aleks wykradł z tajnej bazy danych informacje dotyczące firmy Artura. Z czasem Konieczny zmienił jednak front (głównie za sprawą Sabiny) i postanowił działać przeciwko swojemu ojcu. Ten jednak wykazał się sprytem i w podstępny sposób zdobył wykradzione wcześniej dane. Biznes Kulczyckiego zawisł na włosku. Przedsiębiorstwo zaczęło tracić kolejnych klientów. Aleks długo ukrywał przed Arturem fakt, że to właśnie on jest odpowiedzialny za zaistniałą sytuację. Wszystko dodatkowo skomplikowało się, gdy Matejka złożył na swojego syna obciążające go zeznania. Konieczny trafił do aresztu. W najbliższym odcinku "Pierwszej miłości" bohater wyjdzie jednak na wolność.

"Pierwsza miłość" odc. 2503 - Matejka wycofa zeznania

Sabinie uda się namówić Matejkę, by ten wycofał zeznania wobec Aleksa. Tym samym Konieczny zostanie oczyszczony z zarzutów i będzie mógł opuścić areszt. Pomocną dłoń bohaterowi poda również Artur. Kulczycki zaproponuje mu dalszą współpracę, jednak na zupełnie nowych zasadach. Aleks będzie mieć również nadzieję, że wkrótce jego relacje z ojcem ulegną poprawie.

"Pierwsza miłość" odc. 2503 - Marysi nie spodobają się plany Melki

Melka bardzo poważnie myśli o rzuceniu studiów i przystąpieniu do policji. Dziewczyna zaczęła już nawet przygotowywać się do testów sprawnościowych. Zaniepokojony Paweł będzie śledzić Melkę. Bohater zauważy, że jego partnerka ćwiczy na siłowni pod okiem starszego mężczyzny. Melka wyjawi w końcu chłopakowi swoje plany na przyszłość. Wkrótce dowie się o nich Marysia. Ta nie będzie zadowolona. Kobieta postanowi przeszkodzić podopiecznej w realizacji jej marzeń. W najnowszym odcinku "Pierwszej miłości" zajrzymy również do Wadlewa. Tam czeka na nas kolejny konflikt między Kazanową i Wiktorią. Obie panie będą bowiem mieć zupełnie odmienne pomysły na organizację zbliżających się zaślubin.

"Pierwsza miłość" odc. 2503 - kiedy emisja?

Kolejny odcinek "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany w piątek 19 maja o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę zaplanowano na poniedziałek 22 maja o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dir0t25
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dir0t25