Trwa ładowanie...
d11oekh

"Pierwsza miłość" odc. 2501: Aśka wpadnie w sidła Bogumiła?

Pech nie opuszcza Aśki. Bohaterka "Pierwszej miłości" pod nieobecność Anety będzie musiała dokonać zakupu kilku obrazów. Nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kadr z serialu "Pierwsza miłość"
Kadr z serialu "Pierwsza miłość"Źródło: Materiały prasowe
d11oekh

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku "Pierwszej miłości" porwana została córka Marka. Dziewczynkę zabrała była kochanka lekarza - Gosia. Kobieta działa we współpracy z Bogumiłem. Dramat Żukowskiego to niejedyna przykra niespodzianka przygotowana przez niecny duet. Oprócz tego poznamy dalsze losy sprawy kradzieży danych z Kulczycki Corporation. Aleks ponownie będzie chciał zapewnić Artura, że nie ma wobec jego firmy żadnych złych zamiarów. Co jeszcze wydarzy się w najnowszej odsłonie serialu? Oto krótki opis 2501. odcinka "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odc. 2501 - zasadzka Bogumiła

Spanikowany Marek ruszy na poszukiwania córki. Mężczyzna poprosi Anetę, by pomogła mu w szukaniu dziewczynki. Żona bohatera zgadza się i jednocześnie zostawia sprawy galerii pod opieką Asi. Ta musi samodzielnie dokonać zakupu pewnych ważnych dzieł sztuki. Asystentka nie wie, że za całą akcją stoi Bogumił.

d11oekh

"Pierwsza miłość" odc. 2501 - policja zatrzyma Aleksa

Konieczny będzie chciał za wszelką cenę przekonać Kulczyckiego, że stoi po jego stronie. Co więcej, Aleks postanowi na dobre rozprawić się z firmą swojego ojca. Nieoczekiwanie bohatera zatrzyma policja. Sabina przedstawi Arturowi dowody na niewinność jej chłopaka. Dodatkowo zajrzymy na chwilę do Cezarego. Chłopak przedstawi nowe pomysły na przyciągnięcie klientów do "barBariana".

"Pierwsza miłość" odc. 2501 - kiedy emisja?

Najnowszy odcinek "Pierwszej miłości" zostanie pokazany w środę 17 maja o godzinie 18:00 na antenie Telewizji Polsat. Powtórka dzień później o 14:00.

d11oekh

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

d11oekh

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d11oekh

Podziel się opinią

Share
d11oekh
d11oekh