Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2501: Aśka wpadnie w sidła Bogumiła?

Pech nie opuszcza Aśki. Bohaterka "Pierwszej miłości" pod nieobecność Anety będzie musiała dokonać zakupu kilku obrazów. Nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2501: Aśka wpadnie w sidła Bogumiła?Źródło: Materiały prasowe
d3nmw5i
d3nmw5i

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku "Pierwszej miłości" porwana została córka Marka. Dziewczynkę zabrała była kochanka lekarza - Gosia. Kobieta działa we współpracy z Bogumiłem. Dramat Żukowskiego to niejedyna przykra niespodzianka przygotowana przez niecny duet. Oprócz tego poznamy dalsze losy sprawy kradzieży danych z Kulczycki Corporation. Aleks ponownie będzie chciał zapewnić Artura, że nie ma wobec jego firmy żadnych złych zamiarów. Co jeszcze wydarzy się w najnowszej odsłonie serialu? Oto krótki opis 2501. odcinka "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odc. 2501 - zasadzka Bogumiła

Spanikowany Marek ruszy na poszukiwania córki. Mężczyzna poprosi Anetę, by pomogła mu w szukaniu dziewczynki. Żona bohatera zgadza się i jednocześnie zostawia sprawy galerii pod opieką Asi. Ta musi samodzielnie dokonać zakupu pewnych ważnych dzieł sztuki. Asystentka nie wie, że za całą akcją stoi Bogumił.

"Pierwsza miłość" odc. 2501 - policja zatrzyma Aleksa

Konieczny będzie chciał za wszelką cenę przekonać Kulczyckiego, że stoi po jego stronie. Co więcej, Aleks postanowi na dobre rozprawić się z firmą swojego ojca. Nieoczekiwanie bohatera zatrzyma policja. Sabina przedstawi Arturowi dowody na niewinność jej chłopaka. Dodatkowo zajrzymy na chwilę do Cezarego. Chłopak przedstawi nowe pomysły na przyciągnięcie klientów do "barBariana".

d3nmw5i

"Pierwsza miłość" odc. 2501 - kiedy emisja?

Najnowszy odcinek "Pierwszej miłości" zostanie pokazany w środę 17 maja o godzinie 18:00 na antenie Telewizji Polsat. Powtórka dzień później o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3nmw5i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nmw5i