Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2499: Sabina zdradzi Aleksowi całą prawdę

Kolejny zwrot akcji w "Pierwszej miłości". Sabina zdecyduje się szczerze porozmawiać z Aleksem i powiedzieć mu o swojej intrydze. Jak zareaguje Konieczny?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2499: Sabina zdradzi Aleksowi całą prawdęŹródło: Materiały prasowe
d2dzxbi
d2dzxbi

Wątek kradzieży danych z bazy Kulczycki Corporation wydaje się nie mieć końca. Choć Artur i Sabina od dawna wiedzą, że za wszystkim stoi Aleksander, to i tak nie mają twardych dowodów na jego winę. Co prawda, Wekslerowa zainstalowała w laptopie swojego partnera podsłuch, jednak ostatnio sprawy nabrały nieoczekiwanego obrotu. Konieczny przeciągnął Sabinę na swoją stronę i zapewnił ją, że nie ma wobec niej żadnych podłych zamiarów. Przyszłość firmy Artura wisi na włosku. Kolejni kontrahenci odwracają się do przedsiębiorstwa plecami. Tylko cud może uratować korporację od bankructwa. Co wydarzy się w 2499. odcinku "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość" odc. 2499 - Sabina odsłania przed Aleksem wszystkie karty

Sabina zdobędzie się na szczerą rozmowę z Koniecznym. Dziewczyna wyjawi chłopakowi, że razem z Arturem wiedzą o jego spisku i kradzieży cennych dla firmy informacji. Aleks będzie w szoku. Wściekły mężczyzna nie daruje sobie tego, że tak łatwo dał się podejść. Z kolei Kulczycki zauważy, że podsłuch założony Koniecznemu jest nieaktywny. Artur wystraszy się, że Sabinie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

"Pierwsza miłość" odc. 2499 - Marek przyzna się córce do zdrady

Marek spotka się z Kingą i opowie jej o swoim romansie. Córka bohatera nie będzie kryć zdziwienia postawą ojca. Z kolei kochankę lekarza odwiedzi Bogumił. Wiki i Kozanowa zakopią wojenny topór. Panie dojdą do porozumienia w kwestii terminu swoich ceremonii ślubnych.

d2dzxbi

"Pierwsza miłość" odc. 2499 - gdzie obejrzeć?

Najnowszy odcinek "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany w poniedziałek 15 maja o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę przewidziano na kolejny dzień o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2dzxbi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dzxbi