Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2498 - Marek zrywa z Gosią. Kolejny dylemat Sabiny

W 2498. odcinku "Pierwszej miłości" Marek zrozumie swój błąd i postanowi wrócić do żony. Czy ta jednak zechce mu wybaczyć?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2498 - Marek zrywa z Gosią. Kolejny dylemat SabinyŹródło: Materiały prasowe
dr3f4ku

Romans Marka z Gosią mógł być dla wielu fanów "Pierwszej miłości" co najmniej zaskakujący. Lekarz dał się bowiem poznać jako przykładny mąż i ojciec, który stronił od różnego rodzaju skandali obyczajowych. Jak się okazuje, nawet tak odpowiedzialny bohater może ulec pokusie i zdecydować się na skok w bok. Marek zrozumie, że romans z młodszą kobietą nie wyjdzie mu na dobre. Mężczyzna postanowi zatem zakończyć tę znajomość i prosić Anetę o wybaczenie. Zraniona żona na pewno szybko nie zapomni o występku swojego męża.

"Pierwsza miłość" odc. 2498 - Marek chce wrócić do Anety

Żukowska skontaktuje się z Małgorzatą i poprosi ją o spotkanie. W trakcie rozmowy kochanka Marka zacznie tłumaczyć się z tego związku. Kobieta powie Anecie, że ich romans to efekt problemów osobistych małżonków. Zaraz po tym Marek podejmie decyzję o zerwaniu z Gosią i powrocie do Anety.

"Pierwsza miłość" odc. 2498 - Sabina zdobywa dowód na winę Aleksa

Zainstalowany w laptopie Aleksa podsłuch da Sabinie możliwość kontrolowania każdego jego kroku. Dziewczyna zdobędzie wreszcie dowód na to, że to właśnie Konieczny wykradł informacje z bazy danych Kulczyki Corporation. O winie Aleksandra przesądzi nagrana kłótnia mężczyzny z ojcem. Aleks zapewni jednak ukochaną, że nie ma złych zamiarów i darzy ją szczerym uczuciem. Sabina stanie przed sporym dylematem. Ostatecznie postanowi podjąć współpracę ze swoim partnerem.

dr3f4ku

"Pierwsza miłość" odc. 2498 - kiedy emisja?

Kolejny epizod "Pierwszej miłości" wyemitowany zostanie w piątek 12 maja o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę odcinka zaplanowano na 15 maja o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dr3f4ku
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr3f4ku
dr3f4ku