Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2497 - Aleks traci czujność. Aneta zwalnia Aśkę z pracy!

Problemy Aleksa trwają w najlepsze. W najnowszym odcinku "Pierwszej miłości" Konieczny dowie się, że Sabina podała mu w napoju środek odurzający.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2497 - Aleks traci czujność. Aneta zwalnia Aśkę z pracy!
Źródło: Materiały prasowe
d1h5snt

Czy intryga Aleksa wyjdzie wreszcie na jaw? Na to pytanie od dawna próbują sobie odpowiedzieć widzowie "Pierwszej miłości". Przypomnijmy, że Konieczny na zlecenie swojego ojca wykradł z bazy danych Kulczycki Corporation cenne informacje. Artur wie, że za występkiem stoi jego pracownik. Potrzebne są jednak niezbite dowody winy Aleksa. Pomoc w ich zdobyciu zadeklarowała Sabina. Dziewczyna próbowała ostatnio odurzyć Koniecznego specjalnym środkiem, jednak jej plan okazał się nieskuteczny. Aleksander przeczuwa, że jego partnerka może być w zmowie z Kulczyckim. Mężczyzna wysłał więc do analizy chemicznej napój, którym poczęstowała go Wekslerowa. Wynik badania okaże się dla bohatera szokujący. Co jeszcze wydarzy się w 2497. odcinku "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość" odc. 2497 - Sabina tłumaczy się Aleksowi

Benek ostrzeże Aleksa przed Sabiną. Okazuje się, że w wysłanej do analizy próbce znajdowały się związki silnego środka odurzającego. Konieczny będzie w szoku. Od razu wypyta dziewczynę o jej motywy. Ta jednak przebiegle zrzuci z siebie wszelkie podejrzenia. Z kolei do Kulczycki Corporation dotrą kolejne pozwy od poszkodowanych klientów. Firma stanie w obliczu największego kryzysu w swojej historii.

"Pierwsza miłość" odc. 2497 - kłótnia Wiktorii i Karoliny!

Nie najlepsza atmosfera będzie panować także w Wadlewie. Wiktoria i Karolina zaczną się kłócić, a wszystkiemu winny okaże się termin ceremonii ślubnej. Obie panie przypadkowo ustaliły tę samą datę tego niezwykle ważnego dla nich wydarzenia. Co gorsza, żadna z bohaterek nie zechce ustąpić i zmienić dnia swojego ślubu. Co natomiast u Anety? Oszukana przez męża szefowa galerii wyżyje się na Aśce. Kobieta będzie wściekła, że młoda pracownica ukrywała przed nią romans Marka. W efekcie Aneta zwolni Asię.

d1h5snt

"Pierwsza miłość" odc. 2497 - kiedy emisja?

Najnowszy epizod "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany w czwartek 11 maja o godzinie 18:00 na antenie telewizji Polsat. Powtórkę będzie można zobaczyć dzień później o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1h5snt

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h5snt
d1h5snt