Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2500: córka Marka zostanie porwana!

Kolejne emocje czekają na widzów "Pierwszej miłości". Zraniona Gośka postanowi zemścić się na Marku i porwie jego córkę!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2500: córka Marka zostanie porwana!Źródło: Materiały prasowe
d15okxu
d15okxu

Marek chyba sam do końca nie zdawał sobie z sprawy z tego, jak zakończy się jego romans z Gośką. Lekarz początkowo próbował "grać na dwa fronty" i ukrywać związek z młodszą kobietą przed swoją żoną. Gdy jednak Aneta dowiedziała się o niewierności partnera, ten postanowił ratować małżeństwo. Zerwanie z Gośką nie oznacza jednak, że problemy Marka odejdą w zapomnienie. Kochanka za namową wspólnika zdecyduje się porwać córkę Żukowskiego. Oprócz tego w 2500. odcinku "Pierwszej miłości" Aleks porozmawia szczerze z Arturem. Co z tego wyniknie?

"Pierwsza miłość" odc. 2500 - córka Marka zniknie bez śladu

Za namową Bogumiła Gosia decyduje się zabrać córkę Marka ze szkoły. Kobieta przedstawia się nauczycielce jako kuzynka lekarza. Z kolei małej dziewczynce powiedziała, że jest nową sekretarką ojca. Nieświadomie niebezpieczeństwa dziecko zgodzi się udać za Gosią.

"Pierwsza miłość" odc. 2500 - Aleks przyzna się Arturowi

W najnowszym odcinku serialu Aleks odważy się szczerze porozmawiać z Arturem. Kulczycki dowie się, że Konieczny był w zmowie z Matejką. Aleksander zapewni jednak, że chce pomóc w pogrążeniu Marker Trader. Artur będzie mieć jednak wątpliwości. Właściciel firmy wciąż nie dostanie żadnej wiadomości od Sabiny. Kulczycki wraz z Karolem ruszą na poszukiwania dziewczyny. Z kolei Melka zacznie poważnie zastanawiać się, czy powinna podjąć studia, na które się dostała.

d15okxu

"Pierwsza miłość" odc. 2500 - kiedy emisja?

Kolejny epizod "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany we wtorek 16 maja o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę będzie można obejrzeć dzień później o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d15okxu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15okxu