Trwa ładowanie...

Piękny i wzruszający gest produkcji programu "Chłopaki do wzięcia". Tak pożegnają uwielbianego "Napoleona"

Wiadomość o śmierci Romana "Napoleona" Paszkowskiego, jednego z najbardziej lubianych bohaterów "Chłopaków do wzięcia", poruszyła telewidzów i internautów. Osoby odpowiedzialne za telewizyjny dokument postanowiły uczcić pamięć o zmarłym w grudniu Romanie.

Share
Piękny i wzruszający gest produkcji programu "Chłopaki do wzięcia". Tak pożegnają uwielbianego "Napoleona"Źródło: Facebook.com
d21v88s

Roman nie miał szczęścia ani do miłości, ani do pracy. Mimo to bezrobotny bohater spotkał się z olbrzymią sympatią widzów i był lubiany wśród przyjaciół. Niestety "Napoleon" umarł, a widzowie nie doczekają się już szczęśliwego zakończenia jego historii.

Twórcy programu oraz Polsat Play część jednego z odcinków poświecili na pożegnanie ulubieńca widzów. To będzie moment, w którym znajomi będą wspominać Paszkowskiego w poruszających i niezwykle prawdziwych słowach.

W zwiastunie, który pojawił się w sieci, pokazane zostało m.in. wspomnienie, kiedy "Napoleon" odwiedzał panią Teresę, z którą pił bardzo często napar. - Przychodził do nas. Popijałam tą herbatę. Taki mam zwyczaj. Nie zobaczy już mnie i mojej herbaty, mojego słoika... Jest mi go żal, naprawdę” – wspomniała pani Tereska, po czym dodała: - Lubiłam go, naprawdę go lubiłam. Wesoły chłopak był.

Trudno kryć łzy wzruszenia. Pomimo niepowodzeń życiowych Roman wciąż był człowiekiem uśmiechniętym, który zarażał swoich przyjaciół i telewidzów pozytywną energią. Odcinek zostanie wyemitowany 1 kwietnia i z pewnością będzie jednym z najbardziej wzruszających w historii tego programu.

d21v88s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21v88s
d21v88s