Trwa ładowanie...

Piękny gest Filipa Chajzera. Pomoże okradzionemu lekarzowi!

O wielkiej mocy sprawczej mediów społecznościowych Filip Chajzer przekonał się już nie raz, kiedy to natychmiastowa reakcja internautów pomogła mu znaleźć autorów skandalicznych memów. Teraz to prezenter postanowił wyciągnąć pomocną dłoń i zareagował na post dotyczący bulwersującej kradzieży.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piękny gest Filipa Chajzera. Pomoże okradzionemu lekarzowi!Źródło: ONS.pl
d23pzy6
d23pzy6

W niedzielę wieczorem przed Centrum Zdrowia Dziecka miała miejsce kradzież samochodu. Okazało się, że auto należało do jednego z lekarzy pracujących w szpitalu. O przykrym incydencie poszkodowany poinformował w poście na Facebooku, licząc na pomoc internautów w szybkim odnalezieniu samochodu.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Post ten udostępniano dalej, aż w końcu dotarł do Filipa Chajzera, który aktywnie włączył się w pomoc lekarzowi i zaoferował użyczenie własnego auta. Prezenter zdradził także, że poszkodowany doktor pracuje w Warszawskim Hospicjum Domowym, a samochód służył mu do codziennego dojazdu do chorych i cierpiących pacjentów, przebywających w domach. - Panie Konradzie, z najwyższą przyjemnością przekażę Panu swoje auto do czasu wyjaśnienia sprawy. Zagotowałem się... - zaproponował Chajzer.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Pod wpisem pojawiły się natychmiast komentarze internautów, zachwyconych bezinteresownym gestem dziennikarza.
- Patrzcie jakie to piękne, gdy dwoje Wielkich spotka się w sieci. O ile świat staje się piękniejszy. Gdy inni korzystają kradnąc inni nawzajem się wspierają, uśmiechając się i wyciągając dłoń. Pan Doktor wyciąga co dzień dłoń do innych, dziś wyciągnięto i do niego. Piękne. Lubię takie historie. Samochód się znajdzie i wszystko będzie dobrze. A nawet lepiej bo dziś Pan Doktor otrzymał dodatkowo wielu przyjaciół, wiele serc, uśmiechu, współczucia i dobrych słów. To bezcenne - czytamy pod wpisem.

d23pzy6

- Tak patrzę co Pan robi i pisze i tak sobie myślę czy nie dałoby rady Pana podmienić z tą podobną do Pana Beatą?
Wiem że TVN straci ale zyskają na tym wszyscy - komentuje kolejny użytkownik portalu.

Część z komentujących fanów to także byli pacjenci warszawskiego lekarza, którzy na własnej skórze przekonali się o jego niesamowitym profesjonalizmie i ludzkim podejściu. Zachowanie dziennikarza pokazuje zatem, że w świecie pozbawionym jakichkolwiek sentymentów, zdarzają się wyjątki przywracające wiarę w ludzi.

Zgadzacie się z komentarzami internautów?

Zobacz, co Filip Chajzer mówi o swojej działalności charytatywnej:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d23pzy6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23pzy6