Trwa ładowanie...
d4jta7f

Piękny gest Filipa Chajzera. Pomoże okradzionemu lekarzowi!

O wielkiej mocy sprawczej mediów społecznościowych Filip Chajzer przekonał się już nie raz, kiedy to natychmiastowa reakcja internautów pomogła mu znaleźć autorów skandalicznych memów. Teraz to prezenter postanowił wyciągnąć pomocną dłoń i zareagował na post dotyczący bulwersującej kradzieży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Filip Chajzer
Filip Chajzer (ONS.pl)
d4jta7f

W niedzielę wieczorem przed Centrum Zdrowia Dziecka miała miejsce kradzież samochodu. Okazało się, że auto należało do jednego z lekarzy pracujących w szpitalu. O przykrym incydencie poszkodowany poinformował w poście na Facebooku, licząc na pomoc internautów w szybkim odnalezieniu samochodu.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Post ten udostępniano dalej, aż w końcu dotarł do Filipa Chajzera, który aktywnie włączył się w pomoc lekarzowi i zaoferował użyczenie własnego auta. Prezenter zdradził także, że poszkodowany doktor pracuje w Warszawskim Hospicjum Domowym, a samochód służył mu do codziennego dojazdu do chorych i cierpiących pacjentów, przebywających w domach. - Panie Konradzie, z najwyższą przyjemnością przekażę Panu swoje auto do czasu wyjaśnienia sprawy. Zagotowałem się... - zaproponował Chajzer.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Pod wpisem pojawiły się natychmiast komentarze internautów, zachwyconych bezinteresownym gestem dziennikarza.
- Patrzcie jakie to piękne, gdy dwoje Wielkich spotka się w sieci. O ile świat staje się piękniejszy. Gdy inni korzystają kradnąc inni nawzajem się wspierają, uśmiechając się i wyciągając dłoń. Pan Doktor wyciąga co dzień dłoń do innych, dziś wyciągnięto i do niego. Piękne. Lubię takie historie. Samochód się znajdzie i wszystko będzie dobrze. A nawet lepiej bo dziś Pan Doktor otrzymał dodatkowo wielu przyjaciół, wiele serc, uśmiechu, współczucia i dobrych słów. To bezcenne - czytamy pod wpisem.

d4jta7f

- Tak patrzę co Pan robi i pisze i tak sobie myślę czy nie dałoby rady Pana podmienić z tą podobną do Pana Beatą?
Wiem że TVN straci ale zyskają na tym wszyscy - komentuje kolejny użytkownik portalu.

Część z komentujących fanów to także byli pacjenci warszawskiego lekarza, którzy na własnej skórze przekonali się o jego niesamowitym profesjonalizmie i ludzkim podejściu. Zachowanie dziennikarza pokazuje zatem, że w świecie pozbawionym jakichkolwiek sentymentów, zdarzają się wyjątki przywracające wiarę w ludzi.

Zgadzacie się z komentarzami internautów?

*Zobacz, co Filip Chajzer mówi o swojej działalności charytatywnej: *

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4jta7f

Podziel się opinią

Share
d4jta7f
d4jta7f