"Chajzer testuje": dziennikarz został gwiazdą internetu. Założył kanał na YouTube

Dziennikarz TVN ruszył ze swoim własnym kanałem na YouTube. Chajzer zamierza testować na nim różne produkty. Po niespełna tygodniowej działalności, Filip ma już 1,6 tys. subskrypcji. Będzie hit?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Filip Chajzer
Filip Chajzer (Youtube.com)
WP

Filip Chajzer to jeden z najaktywniejszych dziennikarzy w mediach społecznościowych. Prężnie działa na Facebooku i Instagramie. Teraz można oglądać go również na YouTube. Dziennikarz "Dzień Dobry TVN" ruszył bowiem z kanałem, na którym będzie testował różne produkty.

"Zaproszenie na dzień dziecka od Świętego Mikołaja i Nordic - Arctic Food (super zdrowe fińskie przekąski) było iskrą zapalną kanału YT CHAJZER TESTUJE. Czekam na kolejne propozycje testów. Chajzer może przetestować: kraje, kontynenty, miasta, trendy, mody, zjawiska, przepisy, gadżety, pojazdy, wszystko co tylko da się przetestować ;) Zobaczcie pierwsze dzieło, wybaczcie niedoskonałości techniczne, dajcie SUBA i czekajcie na kolejne testy" - napisał dziennikarz na swoim profilu na Facebooku.

WP

Chajzer publikował już pierwszy film, w którym testuje Finlandię – nie tylko sam alkohol, ale cały kraj. 10-minutowe nagranie z tego państwa łudząco przypomina materiały realizowane przez dziennikarza dla "Dzień Dobry TVN". Film obejrzało już ponad 13 tys. osób, pojawiły się też bardzo pochlebne komentarze. Cały kanał ma już 1,6 tys. subskrypcji. Ma szansę zrobić karierę na YouTube?

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Facebook.com
Podziel się

*ZOBACZ TAKŻE: Filip Chajzer reklamuje swój nowy program: "Dostanę miesiączki" *

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP