Piasek miał zaśpiewać na koncercie dla Krawczyka. Nie zjawił się na scenie

Piaska zabrakło na koncercie dla Krawczyka
Piaska zabrakło na koncercie dla Krawczyka
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Stankiewicz

01.06.2021 08:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Piaseczny i Roksana Węgiel nie pojawili się na koncercie w hołdzie dla Krawczyka, choć widnieli w rozpisce. Dlaczego tak się stało?

Niespełna dwa miesiące po śmierci Krzysztofa Krawczyka Telewizja Polska postanowiła uczcić pamięć muzyka specjalnym koncertem "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk". Amfiteatr w Opolu po wielu miesiącach pustki znowu zapełnił się widownią. Na miejscu było 900 osób, choć jak zapewnił prowadzący Tomasz Kammel, chętnych było aż 5,5 tys. Ze względu na pandemiczne obostrzenia ograniczono udział publiczności.

Na scenie wystąpili m.in. Maryla Rodowicz, Halina Mlynkova, Natalia Kukulska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Ryszard Rynkowski, Krzysztof Kiljański, Piotr Kupicha, Andrzej Krzywy, Łukasz Zagrobelny czy Rafał Brzozowski.

Zabrakło jednak Andrzeja Piasecznego i Roksany Węgiel, choć ich występy również były zapowiadane. Co się stało?

Piasek po aferze z nagraniami z urodzin, na których ubliżał partii rządzącej, powiedział w jednym z wywiadów, że wątpi, by powrócił jeszcze do TVP. Ale powód jego nieobecności na koncercie dla Krawczyka mógł być inny. 30 maja Piasek miał zaplanowany inny występ – w Kaliszu. Prawdopodobnie dlatego zabrakło go w Opolu.

Co do Roksany Węgiel, która niedawno wygrała program "Dance Dance Dance", sprawa nie jest jasna. Na jej profilu próżno szukać informacji, dlaczego zabrakło jej w Opolu.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (162)
Zobacz także