Piasecki zakpił z Mentzena. Wystarczyły dwa dosadne zdania

Konrad Piasecki odpowiedział na tweeta Sławomira Mentzena
Konrad Piasecki odpowiedział na tweeta Sławomira Mentzena
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.06.2023 22:49, aktual.: 07.06.2023 07:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że Konradowi Piaseckiemu lepiej nie podpadać, wiedzą doskonale goszczący w jego programie politycy. Dziennikarz wali prosto z mostu i nie bierze jeńców. Boleśnie przekonał się o tym też Sławomir Mentzen, który chyba do końca nie przemyślał swojego tweeta.

Cierpliwość Konrada Piaseckiego podczas prowadzenia programu "Kawa na ławę" w TVN24 wielokrotnie była wystawiana na próbę. Zdarzało się, że dziennikarz musiał wręcz przekrzykiwać swoich gości i łajać ich niczym niesforne dzieci.

Dziennikarz znany jest z ciętego języka i nieustępliwości w stosunku do osób, z którymi rozmawia. Piasecki nie owija w bawełnę także na Twitterze, gdzie jest dość aktywny, komentując przeważnie najświeższe wydarzenia, jak choćby marsz 4 czerwca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Konrad Piasecki często zabiera też głos w sprawach dotyczących jego programu lub macierzystej stacji. Nic więc dziwnego, że zareagował na tweeta Sławomira Mentzena.

"Żeby w Polsce było lepiej, trzeba pozbyć się PIT, CIT, VAT, ZUS, PiS, PO, TVN i TVP. Dlatego idziemy wywrócić wam ten stolik!" - napisał prezes partii Nowa Nadzieja i współprzewodniczący Konfederacji.

Reakcja Piaseckiego była zdecydowana. Dziennikarz w swoim stylu zripostował, nie kryjąc lekkiej złośliwości.

"Warto, aby Konfederacja zdecydowała, czy chce w TVN występować, czy TVN zamykać. Bo równoczesne zapowiedzi zamykania z prośbami "A może by pan nas częściej zapraszał" wystawiają jej świadectwo infantylności" - kpił gospodarz programu "Kawa na ławę", którego Mentzen był gościem 2 kwietnia.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat kontrowersje wokół "Małej syrenki", rozprawiamy o strajku scenarzystów i filmach dokumentalnych oraz zdradzamy, jakich letnich premier kinowych nie możemy się doczekać. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (60)
Zobacz także