Trwa ładowanie...
d3cq49z

Paweł z "Love Island" poszedł w ślady Franka. Ku uciesze fanek nie zakrył wiele

Kilka dni temu Franek, a dziś Paweł z "Love Island" nie pozostawia miejsca na domysły. W filmiku opublikowanym na Instagramie zakrył naprawdę niewiele, a fani pozytywnie komentują.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł z "Love Island" nie pozostawił wiele wyobraźni swoich fanek.
Paweł z "Love Island" nie pozostawił wiele wyobraźni swoich fanek. (Materiały prasowe)
d3cq49z

Panowie z "Love Island" bardzo lubią publicznie obnażać swoje ciała. Chwalenie się wyrzeźbionymi sylwetkami nie jest w ich przypadku niczym nowym. W ostatnich dniach fani przeżyli jednak szok, kiedy Franek Rumak pokazał się niemal całkowicie nagi na Instagramie. Uczestnik "Love Island" wywołał burzę, więc inni postanowili na tym skorzystać. Zaledwie kilka dni po tym wydarzeniu, podobnie zachował się jeden z bliźniaków, Paweł Tyburski.

PRZECZYTAJ TEŻ: "Love Island": Marietta blondynką. Pokazała się w nowej fryzurze

Na instagramowym profilu Pawła pojawiło się nagranie z sesji zdjęciowej, na której celebryta zasłonił jedynie niewielką część swojego ciała. Jego sylwetka rzeczywiście prezentuje się imponująco, jednak trudno stwierdzić, czy posty takie jak ten są potrzebne. Fani Tyburskiego są podzieleni. Niektórzy zachwycali się jego ciałem, odwagą i luzem. Inni krytykowali za zbytnie eksponowanie swoich atutów.

d3cq49z

A jak wam się podoba?

ZOBACZ WIDEO: Bliźniacy z "Love Island" - jak wyglądali przed laty?

d3cq49z

Podziel się opinią

Share
d3cq49z
d3cq49z