"Love Island". Kompletnie nagi Franek zapozował do zdjęcia i "zgorszył" fanów

"Love Island". Kompletnie nagi Franek zapozował do zdjęcia i "zgorszył" fanów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.01.2020 13:48, aktual.: 13.01.2020 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Jak ty możesz takie zdjęcie wstawiać?" - to jeden z wielu komentarzy, który można przeczytać pod ostatnim zdjęciem uczestnika polsatowskiego "Love Island". Franek zdjął ubrania i zrobił sobie zdjęcie z łazience. Na reakcje długo nie czekał.

Franek Rumak był jednym z uczestników pierwszej polskiej edycji "Love Island". Bardzo młodzi i piękni ludzie szukali tam miłości i atencji widzów. Trzy związki przetrwały po programie. Mowa o Pawle i Monice (którym nikt nie dawał szans, a uczestnicy wywalili ich z programu przed finałem), Sylwii i Mikołaju, a także Marietcie i Franku. O wszystkich parach co rusz coś słyszymy. Tym razem to właśnie Franek przyciągnął uwagę.

Jeszcze przed finałem "Love Island" pewne było, że uczestnicy polsatowskiego show będą cieszyć się popularnością w internecie. I tak się stało. Ostatnio byliśmy świadkami afery, jaka rozpętała się między innymi uczestnikami show (a który prawie to show wygrali). Oliwia i Maciek kochali się, ale krótko. W grudniu rozstali się, a na początku tego roku Oliwia oświadczyła, że była ofiarą uporczywego nękania ze strony Maćka. Sprawa ma podobno znaleźć finał w sądzie.

Są więc duże awantury, ale są też i te mniejsze.

Poruszenie na Instagramie wywołał Franek, który... opublikował praktycznie nagie zdjęcie. Zasłania go tylko kawałek ręcznika.

Rumak, który jest od dawna inspiracją dla wielu użytkowników, chciał pochwalić się formą.

"Waga na dzień dzisiejszy: 80kg. Nie mam diety. Albo inaczej... KAŻDY MA DIETĘ. Dieta to nic innego jak sposób odżywiania" - pisze uczestnik show.

Franek długo nie czekał na wysyp komentarzy. Pojawiło się mnóstwo oburzonych internautów, którzy nie rozumieją, dlaczego skusił się na publikację takiego zdjęcia.

"To nie plaża nudystów a publiczny portal gdzie są również dzieci. I proszę nie pisać, że to portal dla pełnoletnich, bo każdy wie, jaka jest prawda" - to tylko jeden z wielu komentarzy, który pojawił się pod postem.

Nagość budzi aż takie zgorszenie? Franka część użytkowników oskarżyła w mig o to, że tanimi sposobami próbuje zaistnieć. Ratownik skomentował te uwagi, zaznaczając, że podobne zdjęcia publikował już wcześniej. Jest zdania, że jako ratownik i miłośnik sportu ma prawo eksponować swoją sylwetkę.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także