Trwa ładowanie...
dhz5v8y

Paweł Orleański zwolniony z TVP. Już znaleziono zastępstwo

Dziennikarz prowadził program "The Wall - wygraj marzenia". Okazuje się, że decyzja stacji go zaskoczyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Orleański
Paweł Orleański (East News)
dhz5v8y

O tym, że Paweł Orleański nie poprowadzi już teleturnieju, dowiedzieliśmy się z Facebooka. Dziennikarz poinformował swoich fanów o decyzji Telewizji Polskiej w specjalnym oświadczeniu.

- Drodzy widzowie i wspaniali uczestnicy programu "The Wall - wygraj marzenia". Jest mi niezmiernie przykro poinformować Was, że niestety nie zobaczymy się już w nowych odcinkach programu. Decyzją TVP program zostaje na antenie z "nowym prowadzącym". Nie będę przed Wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość. Te wspólne trzy sezony, dające w sumie aż 52 odcinki wspaniałej przygody, były dla mnie cudownym doświadczeniem i ogromną zawodową lekcją. Dziękuję wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i życzliwość, a także za zaufanie jakim mnie obdarzyliście - napisał.

Okazuje się, że stacja znalazła już zastępstwo za Orleańskiego. Nowym prowadzącym teleturniej został Maciej Kurzajewski, który jest już gwiazdą TVP.

dhz5v8y

PRZECZYTAJ TEŻ: Włodzimierz Szaranowicz wybaczył Maciejowi Kurzajewskiemu wpadkę

W oficjalnym komunikacie stacja podkreśliła, że dziennikarz jest "doskonale znany widzom Telewizji Polskiej, przede wszystkim z relacjonowania najważniejszych wydarzeń sportowych oraz prowadzenia Wielkich Testów".

Teleturniej zadebiutował w TVP1 we wrześniu 2017 r. Nowe odcinki oglądać będzie można w piątki o godz. 20:35, od 1 marca.

Będziecie oglądać czwarty sezon "The Wall - wygraj marzenia" z Maciejem Kurzajewskim?

dhz5v8y

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy wywiad Roberta Janowskiego po odejściu z "Jaka to meloda?". Wbił szpilkę Norbiemu

dhz5v8y

Podziel się opinią

Share

dhz5v8y

dhz5v8y