Trwa ładowanie...

Włodzimierz Szaranowicz wybaczył Maciejowi Kurzajewskiemu wpadkę

Share
Włodzimierz Szaranowicz wybaczył Maciejowi Kurzajewskiemu wpadkęŹródło: AKPA
d2qhiq8

Gdy Maciej Kurzajewski zaprosił widzów "Świat się kręci" na program konkurencyjnej stacji, wszyscy byli pewni, że rażąca wpadka zakończy karierę dziennikarza w Telewizji Polskiej. Po emisji feralnego odcinka sprawę skierowano do Komisji Etyki TVP, która orzekła, że: "niedopuszczalne jest, aby dziennikarz TVP reklamował program komercyjnej stacji, konkurencyjnej wobec telewizji publicznej". W rezultacie prezenter został zawieszony, zniknął z anteny, a jego miejsce w programie Młynarskiej zajął Artur Orzech. Nie były to jednak jedyne konsekwencje jakie poniósł dziennikarz. Kurzajewski został też odsunięty od programów sportowych.

Po pewnym czasie głos w sprawie zajęła Agata Młynarska. Współprowadząca "Świat się kręci" postanowiła wyciągnąć do niego pomocną dłoń i zawalczyć o jego dobre imię.

- Wpadki zdarzają się najlepszym! Maciek znakomicie sprawdził się jako prowadzący program i jako kolega, który rok temu z dnia na dzień podjął się zastępstwa, kiedy zachorowałam. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze z Maćkiem w naszym programie - napisała na Facebooku.

d2qhiq8

Okazało się, że Maciej Kurzajewski może liczyć nie tylko na wsparcie koleżanki z programu, ale również dyrektora TVP Sport Włodzimierza Szaranowicza. Choć jeszcze kilka tygodni temu, w rozmowie z Presserwisem, Szaranowicz twierdził, że powrót dziennikarza stoi pod znakiem zapytania (zobacz: Maciej Kurzajewski odsunięty także od sportu w TVP)
, dziś w jego wypowiedzi jest więcej optymizmu.

- Maciej nie pracuje teraz dla nas, ale wróci na antenę. Nie dostał kary finansowej. Wystarczy, że tymczasowo odsunięto go od prowadzania programów - stwierdził dyrektor redakcji sportowej w TVP w rozmowie z "Twoim Imperium".

Najwyraźniej dyrektor TVP Sport wybaczył Maciejowi Kurzajewskiemu wpadkę.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2qhiq8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qhiq8
d2qhiq8