Dziennikarz zwolniony z TVP. "To była zaskakująca decyzja"

Dziennikarz zwolniony z TVP. "To była zaskakująca decyzja"
Źródło zdjęć: © East News
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

12.02.2019 09:21, aktual.: 13.02.2019 19:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pawła Orleańskiego ma zastąpić nowy prowadzący. Dziennikarza postawiono przed faktem dokonanym. Nie kryje zaskoczenia.

Paweł Orleański był prowadzącym "The Wall - wygraj marzenia". Jak się okazuje, dziennikarz nie będzie już gospodarzem teleturnieju. O całym zajściu Orleański poinformował na Facebooku.

- Drodzy widzowie i wspaniali uczestnicy programu "The Wall - wygraj marzenia". Jest mi niezmiernie przykro poinformować was, że niestety nie zobaczymy się już w nowych odcinkach programu. Decyzją TVP program zostaje na antenie z "nowym prowadzącym".

Prowadzący nie ukrywa, że decyzja stacji jest dla niego mało komfortowa.

- Nie będę przed wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość. Te wspólne trzy sezony, dające w sumie aż 52 odcinki wspaniałej przygody, były dla mnie cudownym doświadczeniem i ogromną zawodową lekcją. Dziękuję wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i życzliwość, a także za zaufanie jakim mnie obdarzyliście.

Na koniec zaznaczył, że zamierza iść dalej i podziękował za współpracę wszystkim osobom, które miał okazję spotkać na planie programu.

- Poznałem w tym programie niesamowitych ludzi, którzy poświęcają siebie i swój cenny czas innym. Nie zmieniajcie się. Naprawdę wierzę, że dobro powraca i wróci do was ze zdwojoną siłą. Wierzę też w pracowitość, profesjonalizm i oddanie. Dlatego dalej z oddaniem będę robił swoje. Do zobaczenia - zakończył swój wpis.

Paweł Orleański jest kolejną osobą po Robercie Janowskim, która po kilku sezonach programu została zastąpiona nowym prowadzącym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (310)
Zobacz także