Trwa ładowanie...

Dziennikarz zwolniony z TVP. "To była zaskakująca decyzja"

Pawła Orleańskiego ma zastąpić nowy prowadzący. Dziennikarza postawiono przed faktem dokonanym. Nie kryje zaskoczenia.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dziennikarz zwolniony z TVP. "To była zaskakująca decyzja"Źródło: East News
d1jkwsa

Paweł Orleański był prowadzącym "The Wall - wygraj marzenia". Jak się okazuje, dziennikarz nie będzie już gospodarzem teleturnieju. O całym zajściu Orleański poinformował na Facebooku.

- Drodzy widzowie i wspaniali uczestnicy programu "The Wall - wygraj marzenia". Jest mi niezmiernie przykro poinformować was, że niestety nie zobaczymy się już w nowych odcinkach programu. Decyzją TVP program zostaje na antenie z "nowym prowadzącym".

ZOBACZ: Pierwszy wywiad Roberta Janowskiego po odejściu z "Jaka to meloda?". Wbił szpilkę Norbiemu

Prowadzący nie ukrywa, że decyzja stacji jest dla niego mało komfortowa.

d1jkwsa

- Nie będę przed wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość. Te wspólne trzy sezony, dające w sumie aż 52 odcinki wspaniałej przygody, były dla mnie cudownym doświadczeniem i ogromną zawodową lekcją. Dziękuję wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i życzliwość, a także za zaufanie jakim mnie obdarzyliście.

Na koniec zaznaczył, że zamierza iść dalej i podziękował za współpracę wszystkim osobom, które miał okazję spotkać na planie programu.

- Poznałem w tym programie niesamowitych ludzi, którzy poświęcają siebie i swój cenny czas innym. Nie zmieniajcie się. Naprawdę wierzę, że dobro powraca i wróci do was ze zdwojoną siłą. Wierzę też w pracowitość, profesjonalizm i oddanie. Dlatego dalej z oddaniem będę robił swoje. Do zobaczenia - zakończył swój wpis.

d1jkwsa

Paweł Orleański jest kolejną osobą po Robercie Janowskim, która po kilku sezonach programu została zastąpiona nowym prowadzącym.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1jkwsa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jkwsa
d1jkwsa