RozrywkaPaulina Sykut-Jeżyna poprowadzi nowy program? Ważą się jej losy w Polsacie

Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi nowy program? Ważą się jej losy w Polsacie

Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi nowy program? Ważą się jej losy w Polsacie
Źródło zdjęć: © ONS.pl

23.06.2017 12:26, aktual.: 23.06.2017 16:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezenterka nie poprowadzi kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Czy to oznacza koniec jej kariery w Polsacie?

Jak już informowaliśmy na początku czerwca (tutaj przeczytasz więcej na ten temat)
, po dwudziestu edycjach "Taniec z gwiazdami" znika z anteny. Już w ostatnim sezonie większość tancerzy była bardziej znana niż występujące u ich boku gwiazdy. Nikogo więc nie powinna zaskoczyć decyzja Polsatu.

- Rinke Rooyens rozmawiał z Niną Terentiew i doszli do wniosku, że na tą chwilę obecna formuła się wypaliła. Nikt nie wyklucza, że program wróci w przyszłości, ale ramówkę trzeba przewietrzyć. Chcą kupić nowy format ze Stanów - powiedział nasz informator.
O ile tancerze i gwiazdy nie narzekają na brak innych zajęć, to zniknięcie programu z ramówki Polsatu może zaboleć prowadzącą, Paulinę Sykut-Jeżynę. Jak donosi "Fakt", prezenterka mogła liczyć na wynagrodzenie rzędu 15 tysięcy złotych za jeden odcinek. Tabloid twierdzi jednak, że stacja nie wypuści z rąk swojej gwiazdy i już szykuje dla niej nowy program.

- Na razie wszystko jest jeszcze na etapie rozmów, ale stacja chce, by Paulina poprowadziła własny program rozrywkowy. To ma być talk-show. Widzowie ją uwielbiają, więc Polsat liczy, że gdy będzie miała własny program, przyciągnie przed telewizory tłumy - zdradziła "Gwiazdom" osoba z otoczenia Sykut.
Choć menadżer prezenterki nie komentuje sprawy, udało nam się dowiedzieć, że nikt z Polsatu nie słyszał o tym pomyśle. Pozostaje nam zatem czekać na jesienną ramówkę stacji. Wtedy wszystko stanie się jasne.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna rozpływa się nad córeczką: "Kocham ją i nie chcę nic przegapić"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także