Trwa ładowanie...
d3k9jyw

Paulina Krupińska ma nową pracę. Zastąpi "Przyjaciółki" w reklamie

Serialowe przyjaciółki po dwóch latach kończą współpracę z siecią drogerii. Reklamodawca znalazł już za nie zastępstwo. Wybrał Paulinę Krupińską.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paulina Krupińska wystąpi w reklamie
Paulina Krupińska wystąpi w reklamieŹródło: ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki
d3k9jyw

Popularność serialowych przyjaciółek, czyli Małgorzaty Sochy, Anity Sokołowskiej, Joanny Liszowskiej i Magdaleny Stużyńskiej, utrzymuje się już 7 lat. Widzowie polubili je na tyle, że serial doczekał się 13. sezonu. Relacja, jaką stworzyły na planie, okazała się bardzo wiarygodna. Potencjał, jaki drzemie w sympatii widzów do nich, postanowili wykorzystać reklamodawcy.

Jedna z drogerii zaprosiła do współpracy cztery aktorki. I tak życie przyjaciółek z serialu przeniosło się na spoty reklamowe, w których przez dwa lata polecały kosmetyki i specyfiki do pielęgnacji ciała.

Zobacz także: Paulina Krupińska wspomina poprawiny. "Trwały dwa dni, żeby można było porozmawiać ze wszystkimi gośćmi"

Jak się okazuje, ich przygoda z reklamą sieci drogerii po dwóch latach dobiega końca. Aktorki w kampanii marki ma zastąpić Miss Polonia 2012 i żona Sebastiana Karpiela-Bułecki, Paulina Krupińska. Informację w rozmowie z "Super Expressem” potwierdził rzecznik prasowy firmy.

d3k9jyw

- Umowa reklamowa z aktorkami Małgorzatą Sochą, Anitą Sokołowską, Magdaleną Stużyńską i Joanną Liszowską dobiegła końca. Rozpoczynamy nową kampanię, która, jak mamy nadzieję, przypadnie do gustu naszym klientom. W tej kampanii weźmie udział Paulina Krupińska - powiedział Jakub Jankowski.

Zobacz także: "Przyjaciółki" wróciły na antenę Polsatu. Zdradzamy, co się wydarzy w tym sezonie

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3k9jyw

Podziel się opinią

Share
d3k9jyw
d3k9jyw