Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
przyjaciółki
oprac. Anna Ryta
28-02-2019 14:01

"Przyjaciółki" wracają na antenę Polsatu. Zdradzamy, co się wydarzy w nowym sezonie

Porażki i sukcesy, bujne życie uczuciowe i towarzyskie, trudne decyzje, skomplikowane relacje rodzinne, ale przede wszystkim prawdziwa przyjaźń. Za to widzowie od blisko 7 lat kochają "Przyjaciółki". Co spotka bohaterki w trzynastej serii przebojowego serialu? Emisja 12 nowych odcinków "Przyjaciółek" już od 28 lutego w Polsacie.

"Przyjaciółki" wracają na antenę Polsatu. Zdradzamy, co się wydarzy w nowym sezonieŹródło: Materiały prasowe
dw6l16a

Czy w 13. sezonie życie "Przyjaciółek" nabierze zupełnie nowych barw? Dla której trzynastka będzie szczęśliwa? Na ich drogach pojawią się nowe postacie, w które wcielą się: Tamara Arciuch, Urszula Grabowska, Łukasz Konopka i Mateusz Janicki.

Miłość między Anką (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Pawłem (Bartek Kasprzykowski)
kwitnie. Dzięki jej wsparciu Paweł wziął się w garść i wyszedł z nałogu alkoholowego, odzyskał prawo do wykonywania zawodu i ponownie jest wziętym adwokatem. Para zaprzyjaźniła również się z nowymi sąsiadami - zgranym małżeństwem, Marianną (Urszula Grabowska) i Piotrem (Adam Cywka)
. Anka i Paweł są przekonani, że już nic im nie grozi. Los postanowił jednak zadrwić z udanego małżeństwa Strzeleckich i postawił na drodze Pawła kobietę, dla której mąż Anki stracił głowę.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zuza (Anita Sokołowska) przez pół roku walczyła z chorobą nowotworową w Nowym Jorku. Dzięki eksperymentalnej terapii i świetnemu lekarzowi, Chris’owi (Łukasz Konopka) pokonała raka i może wrócić do męża i synów. Kosztowne leczenie Zuzy było możliwe dzięki Jankowi (Marek Bukowski)
i jego nowej wspólniczce Darii (Tamara Arciuch), która nabyła udziały w jego w salonie samochodowym. Czy nowi bohaterowie standardowo skomplikują życie Zuzie i Jankowi?

dw6l16a

Patrycja (Joanna Liszowska)
na nowo ułożyła swoje życie z Wiktorem (Paweł Deląg) i znowu została mamą. Do ich rodziny dołączyła malutka Klara, córka Wiktora i Wiki (Roma Gąsiorowska). Rodzinną sielankę Patrycji może w każdej chwili zepsuć pojawienie się biologicznej matki dziewczynki. Czy Wiktor pozwoli Wice widywać własne dziecko? Czy Patrycja może zaufać kobiecie, która chciała ją zabić?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Inga (Małgorzata Socha) już nie jest kurą domową z dużą nadwagą. Razem z Dorotą prowadzi nowoczesny salon kosmetyczny. Wróciła do formy i rzuciła się w wir internetowych randek. Zdaje sobie jednak sprawę, że książę na białym koniu z obrączką już nie przygalopuje. Na portalu randkowym poznaje Maksa (Mateusz Janicki). Co wyniknie z tej znajomości? Czy Inga wejdzie w układ bez zobowiązań? Może zakocha się i ponownie będzie chciała założyć rodzinę?

A co przez pół roku zmieniło się w życiu Doroty (Agnieszka Sienkiewicz)? Jest bardzo bogatą wdową i z powodzeniem zarządza firmą, którą dostała w spadku po mężu. Przebojowa Dorotka cieszyła się zawsze dużym powodzeniem u mężczyzn. Teraz obawia się, że panowie mogą kochać nie ją, a jej pieniądze. Traci jednak czujność, gdy poznaje Marcina (Mateusz Rzeźniczak)...

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W trzynastej serii "Przyjaciółek" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpią kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Paweł Deląg, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Roma Gąsiorowska. W nowych odcinkach oprócz Tamary Arciuch, Urszuli Grabowskiej, Łukasza Konopki i Mateusza Janickiego zobaczymy również: Adama Cywkę i Mateusza Rzeźniczaka.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorkami scenariusza są Beata Pasek i Magdalena Strzałkowska.

Nowy sezon zadebiutuje 28 lutego w Polsacie i będzie emitowany przez dwanaście tygodni w czwartki o godzinie 21:10.

dw6l16a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw6l16a