Trwa ładowanie...

Patryk Grudowicz wygrał "Top Model". Teraz reklamuje środki do higieny intymnej

Patryk Grudowicz zyskał popularność dzięki programowi "Top Model". Ostatni jego post, w którym reklamuje płyny do higieny intymnej wywołał śmiech i kpiny.

Share
Patryk Grudowicz wygrał "Top Model". Teraz reklamuje środki do higieny intymnej
Źródło: East News, Fot: East News
dlypycs

"Top Model" jest jednym z najpopularniejszych programów TVN. Najczęściej młodzi uczestnicy marzą o karierze w modelingu, a udział w tym show ma być przepustką na czerwony dywan. Bywa różnie.

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Jonkisz: "Jara mnie wszystko, co ekstremalne"

Patryk Grudowicz był jednym z najbardziej nieśmiałych uczestników. Z odcinka na odcinek zachwycał pozując do zdjęć i doskonale radził sobie na wybiegach. Szybko zachwycił jurorów i telewidzów. Na tyle, że udało mu się wygrać szóstą edycję i zdeklasować wszystkich rywali.

dlypycs

Od szóstej edycji minęło już sporo czasu. W tym też czasie Patryk zgromadził olbrzymią grupę fanów w mediach społecznościowych. Na chwilę obecną ma ponad 350 tysięcy followersów na Instagramie.

Ostatnio Grudowicz wrzucił reklamę na swoim profilu. Chodzi o płyny do higieny intymnej. Wielu internautów zakpiło z początkującego modela.

"Higiena intymna. Mało się o tym mówi, a dla wielu to temat nieprzyjemny. Niektórzy twierdzą, że płyny do higieny intymnej nie są potrzebne. Warto o to zadbać i wybierać produkty sprawdzone i przede wszystkim naturalne" - pisze Patryk Grudowicz.

"Serio", "Ale beznadzieja", "Chłopie, kiedy się zacznie twoja kariera w modelingu?" - piszą ci oburzeni.

Niektórzy postanowili bronić Grudowicza. "Chłopak świadomie podejmuje, trudny jak się okazuje w Polsce temat, wykorzystuje swój zasięg, żeby powiedzieć wam, że warto zadbać o swoje zdrowie, edukować, bo ewidentnie są braki. Jakby wrzucił post z Martini albo Coca Colą, to byłoby ok, bo super fancy?" - czytamy.

A wy jak uważacie?

dlypycs

Podziel się opinią

Share
dlypycs
dlypycs