Trwa ładowanie...

Mieszkanie Patryka Grudowicza spłonęło. "W domu była trójka rodzeństwa"

O tragicznych wydarzeniach zwycięzca "Top Model" poinformował na Instagramie. "Do wybuchu pożaru doszło 8 lutego" - wyjawił model.

Mieszkanie Patryka Grudowicza spłonęło. "W domu była trójka rodzeństwa"Źródło: East News
d28i6m7
d28i6m7

Patryk Grudowicz zyskał popularność dzięki udziałowi w 6. edycji programu "Top Model". Chłopak zachwycił Joannę Krupę, przeszedł niesamowitą metamorfozę i ostatecznie zwyciężył show.

ZOBACZ: Patryk Grudowicz: co dalej z jego karierą po "Top Model"?

Na razie Patryk nie ma na swoim koncie dużych sukcesów. Zapewnia jednak, że cały czas ciężko pracuje. Jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i nieustannie utrzymuje kontakt z fanami. Ostatnio odpowiadał na ich pytania. W trakcie transmisji na Instagramie, Patryk Grudowicz poinformował o pożarze mieszkania.

- Spaliła się część mieszkania. Jestem wdzięczny Bogu, że nikomu nic się nie stało. Aktualnie rodzina przebywa w zastępczym mieszkaniu - powiedział model w rozmowie z serwisem plotek.pl.

d28i6m7

Pożar wybuchł 8 lutego po godzinie 5:00 rano. Prawdopodobną przyczyną pożaru było naruszenie konstrukcji budynku.

- W chwili wybuchu pożaru była w domu trójka rodzeństwa. Ja byłem dzień wcześniej odwiedzić rodzinę. Wszyscy spali. Była 5:30 - dodał Grudowicz.

Patryk cały czas wspiera rodzinę, choć nie jest łatwo. Zwycięzca "Top Model" wielokrotnie podkreślał, że nie pochodzi z zamożnej rodziny.

d28i6m7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28i6m7