Trwa ładowanie...
ycipk-os839s

Mieszkanie Patryka Grudowicza spłonęło. "W domu była trójka rodzeństwa"

O tragicznych wydarzeniach zwycięzca "Top Model" poinformował na Instagramie. "Do wybuchu pożaru doszło 8 lutego" - wyjawił model.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Grudowicz przeżył chwile grozy
Patryk Grudowicz przeżył chwile grozy (East News)
ycipk-os839s

Patryk Grudowicz zyskał popularność dzięki udziałowi w 6. edycji programu "Top Model". Chłopak zachwycił Joannę Krupę, przeszedł niesamowitą metamorfozę i ostatecznie zwyciężył show.

ZOBACZ: Patryk Grudowicz: co dalej z jego karierą po "Top Model"?

ycipk-os839s

Na razie Patryk nie ma na swoim koncie dużych sukcesów. Zapewnia jednak, że cały czas ciężko pracuje. Jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i nieustannie utrzymuje kontakt z fanami. Ostatnio odpowiadał na ich pytania. W trakcie transmisji na Instagramie, Patryk Grudowicz poinformował o pożarze mieszkania.

- Spaliła się część mieszkania. Jestem wdzięczny Bogu, że nikomu nic się nie stało. Aktualnie rodzina przebywa w zastępczym mieszkaniu - powiedział model w rozmowie z serwisem plotek.pl.

Zobacz także: Co Dawid Woliński sądzi o Grudowiczu?

Pożar wybuchł 8 lutego po godzinie 5:00 rano. Prawdopodobną przyczyną pożaru było naruszenie konstrukcji budynku.

ycipk-os839s

- W chwili wybuchu pożaru była w domu trójka rodzeństwa. Ja byłem dzień wcześniej odwiedzić rodzinę. Wszyscy spali. Była 5:30 - dodał Grudowicz.

Patryk cały czas wspiera rodzinę, choć nie jest łatwo. Zwycięzca "Top Model" wielokrotnie podkreślał, że nie pochodzi z zamożnej rodziny.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-os839s

ycipk-os839s
ycipk-os839s