Trwa ładowanie...
d26p278

Patryk Grudowicz zwyciężył "Top Model". Teraz wyjawił prawdę

Patryk Grudowicz jest jednym ze zwycięzców polskiej edycji "Top Model". Niestety, model nie wspomina najlepiej tej przygody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Patryk Grudowicz wygrał show TVN-u
Patryk Grudowicz wygrał show TVN-u (ons.pl)
d26p278

Produkcja programu zapewnia po zakończeniu show pomoc w rozkręceniu kariery. Pierwszym krokiem ma być kontrakt z jedną z największych agencji modelingowych. Niestety, Patryk Grudowicz wyznał, że nie do końca pomogło to jego karierze jako modela.

- Agencja po Top Model miała niewielki wpływ na moją dalszą karierę po programie. Trafiłem do agencji, która zajmowała się tylko modelkami – napisał Grudowicz.

Na ten temat wypowiadała się też Joanna Krupa, jurorka programu, która sądzi się z byłą menadżerką i właścicielką agencji.

d26p278

- Świat jest bardzo mały, jeszcze w Polsce w show-biznesie. I trzeba uważać z kim się pracuje, jak ludzi się traktuje. Ja próbuję każdego szanować. Wiadomo, są momenty gdy jesteś zestresowana, czy masz długi dzień, jestem nie w takim humorze. Ale też trzeba mieć szacunek do ludzi, wszyscy jako ekipa bardzo często pracujemy. I myślę, że jak jesteś taką osobą, to każdy chce z tobą pracować. Nie wiem, jak inni patrzą na tą sytuację, ja znam swoją sytuację z nią i niestety nie jest pozytywna - wyznała modelka.

Czy waszym zdaniem program telewizyjny ułatwia karierę?

ZOBACZ TAKŻE: Pestka wbija szpilę Wolińskiemu: "Powinien wypuszczać kolekcję co pół roku"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d26p278

Podziel się opinią

Share
d26p278
d26p278